JBL Partybox 110
NOWOŚCI

JBL Partybox 110 to przenośny głośnik imprezowy z wbudowanymi efektami świetlnymi i konstrukcji odpornej na zachlapania.

 

JBL Partybox 110 pozwoli rozkręcić niejedną imprezę. Wyjątkowe, dynamiczne efekty świetlne LED zsynchronizowane z potężnym brzmieniem i głębokim basem nadają zabawie zupełnie nowy wymiar. Dzięki konstrukcji odpornej na zachlapania głośnik można zabrać wszędzie, gdzie tylko użytkownik zechce, zaś dzięki gniazdom do podłączenia gitary i mikrofonu zabawa staje się jeszcze bardziej porywająca. Funkcja Bass Boost i potężne brzmienie JBL Original Pro Sound sprawiają, że uczestnicy imprezy nie tylko usłyszą, ale wręcz poczują muzykę na własnej skórze! Dodatkowo nawet 12-godzinny czas odtwarzania oznacza zabawę non-stop przez całą noc. Aplikacja JBL Partybox (dostępna również w języku polskim) zapewnia pełną kontrolę nad bezprzewodowym przesyłaniem muzyki.

JBL Partybox 110 nadaje muzyce niesamowite brzmienie, z dwoma poziomami głębokiego, regulowanego basu oraz dźwiękiem JBL Original Pro Sound – zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Ponadto dynamiczne efekty świetlne synchronizują się z rytmem odtwarzanego gatunku muzycznego, a tym samym pobudzają do tańca. Konfigurowalne wzory światła stroboskopowego to prawdziwa uczta dla oczu. To wyjątkowy, urzekający pokaz audiowizualny, który zmieni każdą imprezę w swoiste dzieło sztuki.

Wbudowany akumulator zapewnia do 12 godzin odtwarzania, aby zabawa mogła trwać bez końca. Non-stop przez cały dzień lub noc. Odporność na zachlapanie IPX4 oznacza, że nie trzeba martwić się, gdy podczas zabawy zacznie padać. To doskonałe rozwiązanie w czasie zabawy na plaży lub przy basenie. Dzięki gniazdom do podłączenia mikrofonu i gitary można popisać się swoim talentem, grając i śpiewając wraz z muzyką. Efekty świetlne sprawią, że występ będzie nie tylko wspaniale brzmiał, lecz także oczaruje widzów pokazem świateł. Aplikacja JBL PartyBox pozwala sterować muzyką, aktualizować ustawienia oraz regulować kolory i wzory świetlne, aby uzyskać idealną atmosferę na imprezie.

Przydatną funkcjonalnością jest odtwarzanie z wielu źródeł. Muzykę można przesyłać bezprzewodowo przez Bluetooth, a także podłączyć pamięć USB lub kabel AUX. A jeśli jeden głośnik to za mało, można połączyć dwa głośniki JBL Partybox 110 przewodem analogowym lub bezprzewodowo za pomocą technologii True Wireless Stereo (TWS) i uzyskać jeszcze potężniejsze, bardziej ekspresyjne brzmienie.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: niskotonowy 2 x 154,6 mm, wysokotonowy 2 x 55 mm

Moc wyjściowa: 160 W RMS

Wejście zasilania 100 V – 240 V / 50/60 Hz

Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 20 KHz (-6 dB)

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Akumulator: Litowo-jonowy polimerowy 36 Wh

Czas ładowania akumulatora: 3,5 godzin

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin

System plików USB: FAT16, FAT32

Obsługiwany format pliku z USB: .mp3, .wma, .wav

Wyjście USB do ładowania: 5 V / 2,1 A (maksymalnie)

Wersja Bluetooth: 5.1

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: ≤ 15 dBm (EIRP)

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 295 mm x 568 mm x 300 mm

Waga: 10,84 kg

Sugerowana cena detaliczna: 1749 zł