JBL Live Pro+ TWS
NOWOŚCI

JBL Live Pro+ TWS to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z redukcją hałasu. Pozwalają zanurzyć się w muzyce z legendarnym brzmieniem JBL, które może towarzyszyć nawet przez cały dzień! To świetny wybór zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

 

JBL Live Pro+ TWS zawsze są gotowe, by towarzyszyć w każdym wyzwaniu i pozwalają zanurzyć się w muzyce dzięki legendarnemu brzmieniu JBL. Świadomość otoczenia można utrzymać, dzięki technologii Smart Ambient, a jeśli jest taka potrzeba, to odgłosy otoczenia można wyeliminować, dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu. JBL Live Pro+ TWS zapewniają do 28 godzin odtwarzania (do 7 godzin pracy słuchawek oraz dodatkowe 21 godzin doładowania z etui ładującego) z ładowaniem bezprzewodowym Qi. Ze słuchawek można korzystać pojedynczo, co dodatkowo optymalizuje czas ich pracy.

Czystość głosu dzięki technologii 3 mikrofonów – słuchawki JBL Live Pro+ TWS umożliwiają łatwe przełączanie się z muzyki na doskonałej jakości rozmowy dzięki mikrofonom do tłumienia wiatru i redukcji szumów otoczenia oraz podwójnym mikrofonom kształtującymi wiązkę, aby uchwycić głos użytkownika z krystaliczną czystością.

Wszystkie polecenia można wykonywać na słuchawkach sterując muzyką i połączeniami jednym palcem. Pomoc od preferowanego asystenta głosowego można uzyskać za pomocą głosu lub dotknięcia słuchawki. Po skonfigurowaniu Asystenta Google funkcje JBL Live Pro+ TWS aktywować można rozpoczynając tylko od komendy głosowej „Hey Google”.

Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co rozprasza, gdy potrzeba skupić się na nauce lub wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chce się słyszeć, co się dzieje dookoła bez zdejmowania słuchawek, technologia Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.

Natychmiast po otwarciu etui słuchawki parują się z urządzeniem z systemem Android, dzięki czemu od razu można zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenia mono/stereo lub korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce lub obu. Ponadto aplikacja JBL ułatwia przypisanie funkcji do każdej słuchawki. Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL Live Pro+ TWS automatycznie łączą się z urządzeniem z systemem Android. Można z nimi również sparować inne urządzenia, dotykając ich ekranów.

JBL Live Pro+ TWS z certyfikatem IPX4 są odporne na zachlapanie, a w zestawie znajdują się silikonowe wkładki douszne w pięciu rozmiarach, by zapewnić idealne dopasowanie. Dzięki aplikacji My JBL Headphones słuchawki można spersonalizować dla konkretnego użytkownika. Zarówno pod kątem brzmienia, jak i funkcji słuchawek JBL Live Pro+ TWS – zmieniając ustawienia korektora, konfigurując ulubionego asystenta głosowego i wybierając najlepsze wkładki douszne dla siebie w kilku krokach.

 

Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 11 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Słuchawki: 5 g / 0,01 lb każda (10 g)

Etui ładujące: 49,5 g

Typ akumulatora słuchawek: litowo-polimerowy (3,7 V, 55 mAh)

Typ akumulatora etui ładującego: Litowo-polimerowy (3,7 V, 500 mAh)

Czas ładowania przewodowego: 2 godziny od całkowitego rozładowania

Czas ładowania bezprzewodowego: 3 godziny od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączoną łącznością Bluetooth i aktywną redukcją hałasu: do 6 godzin

Czas odtwarzania muzyki z włączoną łącznością Bluetooth i wyłączoną aktywną redukcją hałasu: do 7 godzin

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 omów

Czułość: 102 dB SPL przy 1 kHz/1 mW

Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV przy 1 kHz/Pa

Wersja Bluetooth: 5,0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2400–2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth: <13 dbm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 799 zł