JBL Live 670 NC
JBL Live 670 NC
NOWOŚCI
22.11.2023

JBL Live 670 NC to bezprzewodowe słuchawki nauszne z True Adaptive Noise Cancelling. Gwarantują potężne, legendarne brzmienie JBL w wygodnej formie nausznej z pałąkiem. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, białej, czarnej i beżowej.

True Adaptive Noise Cancelling z technologią Smart Ambient w słuchawkach JBL Live 670 NC pozwala zasłuchać się bez rozpraszania uwagi. A gdy nie chce się odcinać od świata wokół, można zachować świadomość, słuchając ulubionej playlisty, a nawet rozmawiając bez zdejmowania słuchawek. Łatwy dostęp do asystenta głosowego dotknięciem nausznika pozwala ustawić utwór, wysłać wiadomość, sprawdzić pogodę i wiele więcej. Muzyki można słuchać nawet przez 65 godzin (do 50 godzin z włączonym BT+ANC). A jeśli to wciąż za mało, szybkie, 5-minutowe ładowanie doda kolejne cztery godziny pracy. JBL Live 670 NC łączą się z dwoma urządzeniami Bluetooth® jednocześnie, dzięki czemu nigdy nie przegapi się połączenia, nawet oglądając film na tablecie.
Legendarne brzmienie JBL i dźwięk przestrzenny dostarczane są z 40-milimetrowych przetworników, które zmieniają materiał stereo z dowolnego urządzenia w wirtualny dźwięk przestrzenny. Bluetooth 5.3 z obsługą dźwięku LE (dostępny za pośrednictwem aktualizacji OTA na późniejszym etapie) umożliwia bezprzewodowe przesyłanie wysokiej jakości dźwięku nawet przy niższych szybkościach transmisji bitów. Wszystko za pomocą najnowszej technologii Bluetooth. Tryb audio zapewnia najlepsze dostępne brzmienie, a tryb wideo gwarantuje, że dźwięk i obraz w filmach i grach są zawsze zsynchronizowane.
True Adaptive Noise Cancelling z czterema czujnikami hałasu pozwala skupić się na nauce lub zasłuchać w muzyce bez rozpraszania uwagi. Natomiast jeśli chce się słyszeć, co się dzieje dookoła bez zdejmowania słuchawek, technologia Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.
Ładowanie za pomocą wygodnego kabla USB typu C trwa zaledwie 2 godziny i pozwala na bezprzewodowe słuchanie do 50 godzin. A gdy nie ma się czasu, krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarczy, aby słuchać muzyki przez kolejne 4 godziny. Ponadto zdjęcie słuchawek automatycznie zatrzymuje muzykę, a ponowne ich założenie automatycznie włącza muzykę. Prościej się nie da.
Alexa lub Asystent Google w słuchawkach JBL Live 670 NC są zawsze pod ręką. Asystenta głosowego swojego urządzenia można aktywować jego hasłem lub dotknięciem nausznika. Natomiast połączenie wielopunktowe bezproblemowo przełącza słuchawki między urządzeniami Bluetooth®. W prosty sposób można przejść z wideo na tablecie do połączenia na telefonie i nigdy nie przegapi się żadnej chwili. Łatwo konfiguruje się też słuchawki do automatycznego parowania z urządzeniem Android lub Windows, gdy tylko znajdzie się ono w pobliżu. A jeśli kiedyś zgubi się słuchawki, ponad 3 miliony użytkowników Androida automatycznie pomoże ich szukać, dzięki nowej usłudze Google Finder.
Znajomi, rodzina i współpracownicy usłyszą każde słowo użytkownika, nawet, gdy rozmawia się na wietrze, dzięki dwóm kształtującym wiązkę mikrofonom do połączeń.
Dzięki miękkim poduszkom i teksturowanemu pałąkowi z tkaniny w ziemistych odcieniach słuchawki te są wygodne i wyjątkowe. A po ich zdjęciu można je wygodnie schować do ochronnego etui.
Bezpłatna aplikacja JBL Headphones pomaga sterować ścieżką dźwiękową swojego życia. Pozwala ona ustawiać preferencje słuchawek, takie jak dostosowanie ANC, spersonalizowanie zachowania słuchawek lub szybkie ustawienie niezwykle realistycznego dźwięku w filmach, muzyce i grach. Dostosowuje też dźwięk do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki funkcjonalności Personi-Fi. Wystarczy wykonać szybki i łatwy test słuchu, aby automatycznie skonfigurować własny profil dźwiękowy, gotowy zawsze, gdy założy się słuchawki. To wszystko.


Specyfikacja techniczna
Zasilanie 5 V 1 A
Pasmo przenoszenia Tryb BT: 20 Hz ~ 20 kHz Tryb AUX: 20 Hz ~ 40 kHz
Impedancja 32 omy
Czułość 100 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL 95 dB
Czułość mikrofonu -38 dBV/Pa przy 1 kHz
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4-DQPSK, 8-DPSK
Wersja Bluetooth 5.3
Wersja profilu Bluetooth HFP v1.8, A2DP v1.4, AVRCP v1.6.2
Zakres częstotliwości nadajnika
Bluetooth 2,4 GHz – 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth ≤ 10 dBm (E.I.R.P)
Wielkość przetwornika przetwornik dynamiczny 40 mm
Waga 219 g
Rodzaj akumulatora Akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)
Czas ładowania < 3 godz. od całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wył. ANC do 65 godzin
Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC do 50 godz.
Czas odtwarzania muzyki z wył. BT i wł. ANC do 40 godz.
Czas rozmowy przy włączonym ANC do 28 godzin
Czas rozmowy przy wyłączonym ANC do 33 godzin
Sugerowana cena detaliczna brutto 569 zł