JBL Link Portable
JBL Link Portable
NOWOŚCI
18.03.2020

JBL Link Portable to wyjątkowy bezprzewodowy głośnik przenośny. Profesjonalne brzmienie JBL, do 8 godzin odtwarzania w trybie mobilnym, wodoodporność na poziomie IPX7, prosta konfiguracja w domu, stacja do ładowania w zestawie i wbudowany Asystent Google. Czegóż chcieć więcej?

 

JBL Link Portable to inteligentny głośnik bezprzewodowy z wbudowaną technologią Chromecast, AirPlay II oraz Asystentem Google pozwalającym na sterowanie głosowe i kontrolę nad odtwarzaną muzyką, organizacją dnia czy sterowanie inteligentnym domem. Wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin odtwarzania. Głośnik można ładować poprzez wbudowane gniazdo USB typu C lub dzięki dedykowanej stacji dokującej znajdującej się w zestawie. Głośnik JBL Link Portable pozwala na stworzenia systemu multiroom, za pośrednictwem prostej konfiguracji w aplikacji Google Home. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności mikrofony głośnika mogą być wyłączone, wskaźniki LED pokazują aktualny status mikrofonów. Głośnik dostępny jest w kolorach: czarnym, szarym i niebieskim.

JBL Link Portable zapewnia zdecydowany i dynamiczny profesjonalny dźwięk przestrzenny, charakterystyczny dla JBL przez nawet osiem godzin. Dzięki strumieniowemu przesyłaniu za pomocą łatwej w obsłudze technologii Wi-Fi lub Bluetooth możesz sprawić, że muzyka będzie płynęła nieprzerwanie w dowolnym pokoju. Z kolei za pomocą aplikacji Asystent Google możesz wybierać utwory, korzystać z usług min. Spotify, YouTube Music i Tidal oraz słuchać muzyki bez przerw. Powiedz po prostu „Hej Google”, aby rozpocząć. Równocześnie AirPlay II daje użytkownikom systemów iOS dodatkowo możliwość korzystania z Apple Music. W pełni bezprzewodowy, wodoodporny i wytrzymały, dzięki czemu poradzi sobie z przypadkowym zanurzeniem. Urządzenie można łatwo naładować za pomocą wygodnej w użyciu stacji do ładowania.

Profesjonalny dźwięk przestrzenny JBL. Otocz się muzyką i ciesz się krystalicznie czystymi wysokimi tonami, wyrazistymi średnimi dźwiękami oraz głębokim, mocnym basem. JBL Link Portable emituje dźwięk w każdym kierunku dzięki przetwornikowi szerokopasmowemu z możliwością obsługi dźwięku przestrzennego. Za pomocą głośnika JBL Link Portable można z łatwością przesyłać muzykę strumieniowo i cieszyć się ulubionymi utworami zawsze, gdy ma się na to ochotę, dzięki przesyłaniu strumieniowemu za pomocą technologii Wi-Fi lub Bluetooth.

Pomoc Asystenta Google aktywować można głosem, wystarczy, że powiesz „Hej Google”, aby poprosić Asystenta Google o odtworzenie ulubionych utworów oraz łatwy dostęp do całej swojej kolekcji. JBL Link Portable jest łatwy w konfiguracji i zarządzaniu za pomocą bezpłatnej aplikacji Google Home dla systemu iOS i Android. Pobierz, zainstaluj i zacznij odtwarzać muzykę. Głośniki JBL Link Portable są już dostępne w sprzedaży w sieci iSpot. Ich sugerowana cena detaliczna to 649 zł.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 1 x 49 mm

Moc wyjścia: 1 x 20W

Pasmo przenoszenia: 65 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumi: > 80 dB

Wspierane formaty audio: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus

Wymiary (średnica x wysokość): 88 x 170 mm

Waga: 735 g

Sugerowana cena detaliczna: 679 zł