JBL Link Music
NOWOŚCI

JBL Link Music to nowy głośnik sieciowy Wi-Fi o doskonałym brzmieniu JBL, który jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.

 

JBL Link Music to kompaktowy głośnik, który wypełni dom dynamicznym, profesjonalnym dźwiękiem 360° bez kompromisów. Ponadto za pomocą Asystenta Google można sterować odtwarzaniem ulubionych utworów, korzystać z usług Spotify, YouTube Music i Apple Music oraz słuchać muzyki bez przerw. Wystarczy powiedzieć „Hej, Google”, aby rozpocząć. Profesjonalny dźwięk JBL otacza muzyką, gdyż JBL Link Music emituje dźwięk w każdym kierunku dzięki przetwornikowi szerokopasmowemu z możliwością obsługi dźwięku 360°. Krystalicznie czyste wysokie tony, wyraziste tony średnie oraz głęboki, mocny bas – to ucieszy każdego użytkownika tego głośnika.

Za pomocą głośnika JBL Link Music można z łatwością przesyłać muzykę strumieniowo za pomocą technologii Wi-Fi lub Bluetooth oraz w prosty sposób i bez przerw korzystać z usług Spotify, YouTube Music i Apple Music. Konfiguracja jest łatwa i wygodna w przeprowadzeniu, dzięki bezpłatnej aplikacji Google Home dla systemu iOS i Android. Wystarczy pobrać, zainstalować i zacząć odtwarzać muzykę.

JBL Link Music to połączenie stylu i jakości. Głośnik wygląda świetnie i brzmi równie dobrze! Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej i niebieskiej.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 1 x 64 mm

Moc wyjściowa: 1 x 20 W

Pasmo przenoszenia: 60 Hz — 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Zasilanie: 100–240 V, 50/60 Hz

Strumieniowanie bezprzewodowe: Wi-Fi, wbudowany Chromecast, AirPlay 2 i Bluetooth

Sieć bezprzewodowa: 802.11a/b/g/n/ac (2,4/5 GHz)

Wersja Bluetooth: 4.2

Obsługiwane formaty audio: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus

Wymiary (szer. x wys.): 112 x 134 mm

Masa: 730 g

Sugerowana cena detaliczna: 449 zł