JBL Jr300 BT w nowym kolorze
NOWOŚCI

Słuchawki dla dzieci JBL Jr300 BT cieszą się dużą popularnością. To wyjątkowa propozycja dla najmłodszych pasjonatów muzyki i dobrego brzmienia. Teraz dostępne będą w nowym kolorze turkusowym.

 

Gama słuchawek JBL dedykowanych dzieciom poszerzona zostaje właśnie o nowy kolor turkusowy. To kolorystyka nawiązująca do bardzo popularnego w ostatnich latach filmu animowanego „Kraina lodu”. Kolor turkusowy nawiązuje do koloru sukni Elzy, natomiast kolor fioletowy do pelerynki jej siostry Anny. To istotne informacje dla każdego fana bajki „Kraina lodu”.

Co wyróżnia słuchawki bezprzewodowe JBL Jr300 BT dla dzieci? Przede wszystkim wielkość i kształt dopasowane do głów dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz szczególna troska o ich bezpieczeństwo. To lekkie i dopasowane rozmiarem do dzieci bezprzewodowe słuchawki nauszne. Pozwalają na odtwarzanie muzyki nawet przez 12 godzin. Szybko ładujący się akumulator w ciągu 10 minut ładuje się tak, że słuchawki mogą pracować przez godzinę. Zaprojektowano je uwzględniając ograniczenie głośności odtwarzania (do 85 dB), które jest bezpieczne dla najmłodszych. Panel kontrolny i obsługa słuchawek są bardzo proste, by dzieci mogły z nich korzystać nawet bez pomocy dorosłych. Bluetooth umożliwia łączność bezprzewodową nawet do 15 metrów. Słuchawki są wygodne, dopasowują się do ucha dziecka, a dzięki możliwości złożenia łatwo je transportować, kiedy nie są używane. Dziecko może swoje słuchawki dowolnie personalizować dzięki dołączonym do zestawu naklejkom.

To wyjątkowy produkt, który doskonale nadaje się na prezent dla dziecka na każdą okazję!

 

Specyfikacja techniczna

JBL JR300 BT

Przetworniki dynamiczne: 32 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czas pracy: do 12 godzin

Waga: 113g

Sugerowana cena detaliczna: 219 zł