JBL Jr Pop
NOWOŚCI

Na polskim rynku lada dzień w sprzedaży pojawią się nowe głośniki dla dzieci – JBL Jr Pop, idealny prezent na Dzień Dziecka i nie tylko. JBL to legendarna marka i doskonałe brzmienie. Nagłaśniają kina, koncerty i największe imprezy już od ponad 70 lat. JBL to najlepszy prezent!

 

JBL Jr Pop to wielki dźwięk dla małych fanów muzyki. Dzięki temu wyjątkowemu głośnikowi z efektami świetlnymi każde dziecko może poczuć się jak prawdziwa gwiazda pop! Wytrzymały i w pełni wodoodporny (IPX7) głośnik JBL Jr Pop posiada wbudowany akumulator umożliwiający odtwarzanie muzyki do 5 godzin. Można go też bez problemu przenosić, używając paska, a urządzenie idealnie dopasowane jest dla małych dłoni dzieci. Przede wszystkim jednak JBL Jr Pop zapewnia najwyższą jakość dźwięku JBL i bez problemu przetrwa na każdym placu zabaw. Muzyka przesyłana jest do głośnika za pośrednictwem Bluetooth, a głośnik stworzony jest, by towarzyszyć dzieciom w zabawie i interakcjach z rówieśnikami. Wbudowane wielokolorowe efekty świetlne dostępne są w pięciu różnych trybach. Dodatkowo każde dziecko może dowolnie spersonalizować swój głośnik wykorzystując pakiet naklejek dołączony do zestawu.

Wodoodporność IPX7 oznacza, że głośnik można zanurzać w wodzie do 1 metra głębokości na czas do 30 minut. W związku z tym JBL Jr Pop może towarzyszyć dzieciom zarówno w letniej zabawie na plaży czy nad jeziorem, jak i w codziennej kąpieli. Dzieci uwielbiają kolory, a zatem wbudowane efekty świetlne tylko zwiększają atrakcyjność głośnika.

Dołączony do zestawu pakiet naklejek dodatkowo pobudza kreatywność dzieci i daje im możliwość twórczego i unikatowego zaprojektowania własnego głośnika JBL Jr Pop. To fascynująca rozrywka i doskonała zabawa pod każdym względem.

 

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth®: 4.2

Obsługiwane profile: A2DP v1.2, AVRCP v1.5

Przetwornik: 3,81 cm

Moc znamionowa: 3 W RMS

Pasmo przenoszenia: 190 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: ≥ 80 dB

Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy, polimerowy (3,7 V, 600 mAh)

Czas ładowania akumulatora: 2 godziny

Wejście zasilające: 5 V/0,5 A

Czas odtwarzania muzyki: 5 godzin

Moc nadajnika Bluetooth®: 0-4 dB

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2,402 – 2,480 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/DQPSK, 8DPSK

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 39.7 x 87.8 x 75.5 mm

Masa: 121.2g

Sugerowana cena detaliczna: 149 zł