JBL Inspire 100 i JBL Focus 100
JBL Inspire 100 i JBL Focus 100
NOWOŚCI
23.01.2017

Słuchawki sportowe to wciąż prężnie rozwijająca się kategoria sprzętu sportowego. Wśród modeli dostępnych na rynku jedną z najczęściej wybieranych marek jest JBL. Nie dziwi zatem, że amerykański producent wypuszcza na rynek kolejne modele (JBL Inspire 100 i JBL Focus 100), wciąż udoskonalając proponowane użytkownikom rozwiązania.

 

Przygoda marki JBL ze słuchawkami sportowymi rozpoczęła się od wykupienia marki Yurbuds. Bazując na rozwiązaniach technologicznych najwyższej klasy, zarówno w dziedzinie dźwięku, jak i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób aktywnie uprawiających sport, JBL zaczął tworzyć słuchawki sportowe czerpiąc z osiągnięć technologicznych obu marek.

JBL Inspire 100 i JBL Focus 100 to dwa analogiczne modele, które różnią się konstrukcją i sposobem zakładania – JBL Inspire 100 są dokanałowe, a JBL Focus 100 dokanałowe z pałąkiem za ucho. Oba modele wyposażono w opatentowaną technologię TwistLock™, która gwarantuje ich niewypadanie z uszu, nawet w czasie najbardziej intensywnych czy akrobatycznych treningów. Innym ważnym rozwiązaniem jest FlexSoft™, czyli gwarancja komfortu I wygody długotrwałego użytkowania słuchawek. Nakładki wykonane są z ultramiękkiego i dopasowującego się silikonu, dzięki temu w czasie treningów w ogóle nie są odczuwalne dla ucha. Takie rozwiązania pozwalają w pełni korzystać z motywacji, jaką daje w czasie ćwiczeń odpowiednio dobrana muzyka.

Dodatkowymi atutami, które sprawdzą się szczególnie w czasie treningów na wolnym powietrzu, jest odporność słuchawek na wilgoć oraz dopuszczanie dźwięków z otoczenia. Można zatem pocić się intensywnie czy nawet trenować w deszczu. Trenujący pozostaje jednak cały czas bezpieczny, gdyż nie odcina się muzyką zupełnie od otoczenia.

Zwieńczeniem całości jest sygnowane przez JBL brzmienie najwyższej jakości z odsłuchem Pure Bass. Od ponad 70 lat JBL gromadzi doświadczenia, technologie i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie dźwięku, a wszystko to konstruktorzy wykorzystują na etapie projektowania i tworzenia kolejnych modeli wszystkich produktów audio.

Słuchawki JBL Inspire 100 oraz JBL Focus 100 dostępne są w wersji dla kobiet (mniejsze przetworniki i nakładki) w kolorze niebieskim oraz w wersji dla mężczyzn (większe przetworniki i nakładki) w kolorze czarnym i czerwonym.

 

 

Specyfikacja techniczna:

JBL Inspire 100 / JBL Focus 100

Dostępne kolory: czarny, czerwony

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Przetworniki: 14.2mm

Cena detaliczna JBL Inspire 100 / JBL Focus 100: 89,90

 

JBL Inspire 100 Women / JBL Focus 100 Women

Dostępne kolory: niebieski

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Przetworniki: 12.2mm

Cena detaliczna JBL Inspire 100 Women / JBL Focus 100 Women: 89,90