JBL gra razem z WOŚP!
JBL gra razem z WOŚP!
NOWOŚCI
04.01.2024

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to już ponad trzy dekady tradycji czynienia dobra w okresie świątecznym. Od lat również marka JBL aktywnie angażuje się w tę szczytną ideę. Na portalu aukcyjnym Allegro można już licytować aż 17 aukcji z różnymi produktami JBL: AUKCJE. Całość środków zasili konto Fundacji WOŚP.


32. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Fundacja planuje kupić urządzania dla diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne, diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry, diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy, urządzenia do rehabilitacji – sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc, torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy.
Tradycyjna kwesta w ramach zbiórki publicznej odbędzie się na ulicach w niedzielę, 28 stycznia, ale już teraz cel akcji wspierać można między innymi poprzez licytacje aukcji WOŚP w serwisie Allegro. Marka JBL kolejny rok aktywnie wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród 17 (!) aukcji charytatywnych znaleźć można: aktywny system głośnikowy JBL 4305P, gramofon JBL Spinner BT, nowoczesne głośniki w stylu retro JBL Authentics 300, JBL Authentics 500, soundbary JBL Bar 300, JBL Bar 800, JBL Bar 1000, słuchawki gamingowe JBL Quantum TWS Air, JBL Quantum 360X Wireless for XBOX, JBL Quantum 910P Console Wireless, słuchawki true wireless JBL Reflect Aero, JBL Soundgear Sense, słuchawki wokółuszne JBL Tour One M2, JBL Live 770 NC, głośnik przenośny JBL Charge 5 Wi-Fi oraz głośniki imprezowe JBL Partybox Encore i JBL Partybox Ultimate.
Wszystkie przekazane na aukcje produkty są najwyższej kalsy, ale na szczególną uwagę zasługują perełki w postaci: JBL 4305P, JBL Spinner BT, JBL Authentics 300, JBL Tour One M2.
JBL 4305P to aktywne kolumny podstawkowe z zasilaniem o wysokiej wydajności z opatentowanym 1-calowym (25 mm) przetwornikiem kompresyjnym i tubą High-Definition Imaging horn. Całkowita moc systemu to 300 W. Zestaw został wyposażony w 24-bit/192kHz przetwornik cyfrowo-analogowy wysokiej rozdzielczości. Wbudowany Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i bezprzewodowy dźwięk Bluetooth. Szereg wejść cyfrowych oraz analogowych. W zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, a dla użytkownika dostępna jest także Aplikacja MusicLife do sterowania.
JBL Spinner BT to nowy gramofon, który pozwala w prosty sposób przesłuchać swoją kolekcję płyt winylowych. Za pomocą technologii Bluetooth umożliwia szybkie połączenie z przenośnymi głośnikami, soundbarami lub słuchawkami w celu bezprzewodowego odtwarzania płyt winylowych. Dzięki kodowaniu aptX™ HD nie ma żadnych kompromisów dźwiękowych. JBL Spinner BT posiada analogowe wyjścia dla istniejących systemów Hi-Fi, z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym do użytku z aktywnymi głośnikami. JBL Spinner BT jest świadectwem radości płynącej z muzyki i płyt winylowych. Płyty są odtwarzane w idealnym czasie z prędkością 33⅓ rpm dla płyt LP i 45 rpm dla EP i singli. Prędkości są blokowane za pomocą czujnika prędkości w celu uzyskania idealnej wysokości dźwięku. Aluminiowe ramię jest wyposażone w wysokiej jakości wkładkę z ruchomym magnesem, zainstalowaną fabrycznie na zdejmowanej głowicy w celu łatwej wymiany i modernizacji. Nóżki są tłumione, aby zredukować niepożądane wibracje. Wszystko to zapewnia najlepszy dźwięk z płyt, bez ich zużywania.
JBL Authentics 300 to styl retro i niesamowity dźwięk, które idą ze sobą w parze – wszędzie! Dzięki skórzanej obudowie głośnika, wygodnemu metalowemu uchwytowi i wbudowanemu akumulatorowi (do 8 h pracy) muzykę można zabrać ze sobą w każde miejsce. Design inspirowany stylem retro z lat 70. z kultową kratą Quadrex robi wrażenie w każdym miejscu. Doskonała jakość dźwięku i wydajność w głośniku, który wypełni dźwiękiem stereo dowolne pomieszczenie w domu. Para 25-milimetrowych głośników wysokotonowych wydobywa szczegóły z muzyki, podczas gdy pełnozakresowy 5,25-calowy głośnik niskotonowy i 6,5-calowy pasywny radiator zapewniają głęboki bas. Usługi strumieniowania muzyki przez wbudowane Wi-Fi pozwalają strumieniować muzykę przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast built-in™ oraz Spotify Connect i wyjść z pokoju lub odebrać połączenie bez przerywania odtwarzania muzyki. Asystenci głosowi Google i Amazon Alexa są dostępni jednocześnie. Ponadto bezproblemowe parowanie Bluetooth pozwala udostępniać playlisty. Można też skorzystać z aplikacji JBL One. Głośnik automatycznie kalibruje się i optymalizuje wydajność dźwięku w każdej lokalizacji po każdym włączeniu, co pozwala uzyskać świetny dźwięk w dowolnym miejscu.
JBL Tour One M2 to słuchawki wyposażone w legendarne brzmienie JBL Pro Sound z certyfikatem Hi-Res oraz technologię True Adaptive Noise Cancelling, która wytłumia hałas, dzięki czemu można słuchać ulubionych playlist, czy nawet ciszy. To doskonały, przestrzenny dźwięk nawet do 50 godzin, również w podróży. To również wyraźne rozmowy dzięki technologii 4 mikrofonów. Wbudowane mikrofony potrafią rozpoznać głos użytkownika, więc można szybko porozmawiać w słuchawkach, dzięki funkcji Smart Talk. Można też włączyć funkcję Personal Sound Amplification, aby wzmocnić głos swój i innych bez konieczności zdejmowania słuchawek.
Zapraszamy do licytowania wszystkich aukcji na rzecz 31. Finału WOŚP!


Linki do licytacji aukcji produktów JBL na 32. Finał WOŚP:
JBL 4305P 
JBL Spinner BT
JBL Authentics 300
JBL Authentics 500
JBL Bar 300
JBL Bar 800
JBL Bar 1000
JBL Quantum TWS Air
JBL Quantum 360X Wireless for XBOX
JBL Quantum 910P Console Wireless
JBL Reflect Aero
JBL Soundgear Sense
JBL Tour One M2
JBL Live 770 NC
JBL Charge 5 Wi-Fi
JBL Partybox Ultimate
JBL Partybox Encore


JBL 4305P


JBL Spinner BT

JBL Authentics 300

JBL Authentics 500

JBL Bar 300

JBL Bar 800

JBL Bar 1000

JBL Quantum TWS Air

JBL Quantum 360X Wireless for XBOX

JBL Quantum 910P Console Wireless

JBL Reflect Aero

JBL Soundgear Sense

JBL Tour One M2

JBL Live 770 NC

JBL Charge 5 Wi-Fi

JBL Partybox Ultimate

JBL Partybox Encore