JBL Go 4
JBL Go 4
NOWOŚCI
18.04.2024

Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym i kultowym głośnikiem przenośnym w portfolio marki JBL jest niewielki JBL GO. Sprzedany na przestrzeni lat i generacji w milionach egzemplarzy, pozostaje produktem charakterystycznym i wciąż rozwijanym. Pojawiający się właśnie w sprzedaży JBL Go 4 to najnowsza wersja produktu wyróżniająca się designem oraz wprowadzonymi ciekawymi ulepszeniami.

JBL Go 4 to ultraprzenośny głośnik Bluetooth z potężnym brzmieniem JBL Pro Sound, który można zabrać ze sobą wszędzie. Odważny i kolorowy mieści się w dłoni, zapewniając czyste, donośne brzmienie JBL Pro Sound z głębokim, mocnym basem. Zaprojektowany na nowo zintegrowany uchwyt pozwala zabrać go wszędzie, a różnorodna kolorystyka daje wybór odpowiedniego stylu. Do tego jest wodoodporny i pyłoszczelny, więc doskonale odnajdzie się na zewnątrz. Dzięki nawet 7 godzinom odtwarzania głośnik dostarczy dobrej zabawy podczas całodniowej wycieczki lub wieczornego relaksu pod gwiazdami. Sparowanie dwóch Go 4 daje dźwięk stereo, a bezprzewodowe połączenie wielu głośników JBL z obsługą Auracast™ zapewnia jeszcze potężniejsze brzmienie.

Nie należy dać się zwieść niewielkim rozmiarom JBL Go 4, gdyż dzięki potężnemu brzmieniu JBL Pro Sound z mocnym basem daje on muzycznego kopa. Aż trudno uwierzyć, że z tak małego głośnika wydobywa się tyle świetnego brzmienia. Wbudowany akumulator zapewnia do 7 godzin pracy plus 2 godziny z Playtime Boost, który dostraja i optymalizuje wydajność, zapewniając głośniejszy i wyraźniejszy dźwięk. Dzięki wodoodporności i pyłoszczelności na poziomie IP67 przenośny głośnik JBL Go 4 poradzi sobie w niemal każdych warunkach, od imprezy przy basenie po piknik na plaży. Wyjątkowa kolorystyka JBL Go 4, inspirowana najnowszymi trendami w modzie ulicznej, wprowadza zupełnie nowe odcienie i kombinacje. Sparowanie dwóch głośników Go 4 przez Auracast™ daje dźwięk stereo, a bezprzewodowe połączenie wielu głośników JBL w ten sposób zapewnia jeszcze potężniejsze brzmienie. W maskownicy głośnika JBL Go 4 zastosowano tworzywa sztuczne i tkaninę pochodzące z recyklingu. Produkt zapakowany jest w papier z certyfikatem FSC, a nadruki wykonano atramentem sojowym.

Aplikacja JBL Portable pozwala otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną oraz korzystać z dodatkowych funkcji bezpośrednio w telefonie. Precyzyjnie dostroisz brzmienie dzięki różnym ustawieniom wstępnym korektora. Możesz też w pełni skonfigurować korektor, aby dostosować wysokie, średnie i niskie tony do własnych upodobań.


Specyfikacja techniczna
Przetwornik 45 mm
Moc wyjściowa 4.2 W RMS
Pasmo przenoszenia 90 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu > 85 dB
Rodzaj akumulatora litowo-polimerowy 3,23 Wh (odpowiednik 3,8 V / 850 mAh)
Czas ładowania akumulatora 3 godz. (5 V / 1 A)
Czas odtwarzania do 7 godzin (zależnie od poziomu głośności i treści audio)
Wersja Bluetooth® 5.3
Profil Bluetooth® A2DP V1.4, AVRCP V1.6
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2400 MHz–2483,5 MHz
Moc nadajnika Bluetooth® ≤ 9 dBm (EIRP)
Modulacja nadajnika Bluetooth® GFSK, π/4 DQPSK
Wymiary produktu (szer. x wys. x gł.) 94,3 x 75,7 x 42,2 mm
Waga produktu 0,19 kg
Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.) 125 x 103 x 56,5 mm
Waga brutto 0,32 kg
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Sugerowana cena detaliczna 219 zł