JBL Go 3
JBL Go 3
NOWOŚCI
14.10.2020

Najmniejszy z głośników przenośnych JBL – JBL Go – to już kultowy produkt. Pierwsza generacja tego modelu sprzedała się w ponad milionowych ilościach, a każdy z następców niezmiennie cieszył i cieszy się wielką popularnością. Nie inaczej jest z wyczekiwanym najnowszym modelem JBL Go 3, który jest już dostępny na rynku polskim!

 

JBL Go 3 to zupełnie nowa odsłona kultowego głośnika. Oferuje śmiałą stylistykę, która z pewnością wyróżnia go z tłumu, a bogaty dźwięk JBL Pro Sound nadal zapewnia najlepsze brzmienie. Nowoczesne, efektowne wzornictwo, kolorowe materiały i atrakcyjne detale czynią z niego wspaniały dodatek, który uprzyjemni każdą następną wycieczkę. JBL Go 3 jest dostępny w zupełnie nowych odcieniach i kombinacjach kolorystycznych inspirowanych najnowszą modą. Barwne materiały i efektowne detale wspaniale harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem.

Dźwięk JBL Pro Sound to niesamowite bogactwo i mocny bas pomimo niewielkich rozmiarów głośnika. Dodatkowo ochrona przed wodą i kurzem w stopniu IP67 pozwala słuchać ulubionych dźwięków zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Dzięki wbudowanej na obudowie pętli głośnik można zabrać, gdzie tylko się zechce. To doskonała harmonia stylu i dźwięku!

JBL Go 3 zapewnia do 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, a muzykę można bezprzewodowo strumieniować za pomocą technologii Bluetooth.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 43 x 47 mm

Moc wyjściowa: 4,2 W RMS

Pasmo przenoszenia: 110 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 85 dB

Rodzaj akumulatora: Akumulator litowo-polimerowy 2,7 Wh

Czas ładowania akumulatora: 2,5 godz. (5 V / 1 A)

Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 87,5 x 75 x 41,3 mm

Waga: 0,209 kg

Sugerowana cena detaliczna: 189 zł