JBL Free II
NOWOŚCI

JBL Free II to nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. To łączność, muzyka, aktywność, a przede wszystkim legendarne brzmienie JBL! Najlepszy wybór w przystępnej cenie.

JBL Free II to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe true wireless, które zapewniają legendarne brzmienie JBL. Są intuicyjne i inteligentne. To całkowita wolność od przewodów oraz łatwości obsługi. Idealny towarzysz do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów i aktywnego trybu życia. Użytkownik zyskuje cały dzień (24 godziny) łączonego odtwarzania: 6 godzin ciągłego słuchania i 18 godzin, dzięki etui ładującemu, które wyposażone zostało w USB typu C. Od razu po otwarciu etui słuchawki JBL Free II mogą być używana w trybie stereo lub niezależnie w trybie mono, co zwiększa żywotność akumulatora.

Przydatną funkcjonalnością dla użytkowników z systemem Android jest błyskawiczne parowanie urządzenia z systemem Android zaraz po otwarciu etui. Od razu można rozmawiać ze swoim asystentem głosowym z poziomu jednej lub obu słuchawek. Bluetooth 5.0 zapewnia wysoką jakość transmisji strumieniowej. Niezwykle wygodna konstrukcja z końcówkami w trzech rozmiarach i certyfikatem IPX4 sprawia, że muzyka może być odtwarzana zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Najlepsza w swojej klasie ergonomia zapewnia bezpieczne dopasowanie niezależnie od wykonywanych czynności. Dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu na wkładce dousznej można czerpać jeszcze większą radość z muzyki i rozmów, bez przewodów.

Specyfikacja techniczna:


Rodzaj przetwornika: dynamiczny 5,6 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Waga: 61,6 g

Słuchawka: 4,8 g każda (łącznie 9,6 g)

Etui ładujące: 52 g

Typ akumulatorów słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (55 mAh / 3,7 V)

Typ akumulatora etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (650 mAh / 3,8 V)

Czas ładowania: < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 6 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 Ω

Czułość: 100 dB SPL przy 1 kHz / 1 mW

Maks. SPL: 95 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV przy 1 kHz / Pa

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.7

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz – 2,48 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: <10 dbm="" p="">

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45°C


Sugerowana cena detaliczna: 449 zł