JBL Flip 6
JBL Flip 6
NOWOŚCI
03.12.2021

Święta za pasem, a na polskim rynku zawitał właśnie nowy głośnik przenośny od JBL. Oznacza to, że dla części osób rozwiąże się problem ze świątecznym prezentem. W końcu JBL to zawsze dobry prezent, a nowy JBL Flip 6 wpisuje się w ten trend wręcz idealnie!

 

JBL Flip 6 to przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth. Efektowny dźwięk na każdą przygodę z JBL Original Pro Sound. Wyjątkowa wyrazistość osiągnięta została, dzięki dwudrożnemu systemowi przetworników. Ten przenośny głośnik o dużej mocy jest wodoodporny i pyłoszczelny (IP67), dzięki czemu można zabrać go ze sobą w każdą pogodę. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu nawet na 12 godzin odtwarzania, można imprezować do zachodu, a nawet wschodu słońca! Funkcja PartyBoost pozwala łączyć wiele głośników zgodnych z tym standardem. JBL Flip 6 dostępny jest w wielu modnych kolorach.

JBL Flip 6 zaprojektowany został tak, aby zapewnić głośny, krystalicznie czysty i potężny dźwięk. Głośnik niskotonowy w kształcie toru wyścigowego zapewnia wyjątkowe niskie częstotliwości i średnie tony, a osobny przetwornik wysokotonowy odpowiada za wyraziste i krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości. JBL Flip 6 posiada również zoptymalizowane dwa pasywne radiatory zapewniające głęboki bas, precyzyjnie dostrojone z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu firmy Harman.

Efektowny dźwięk i design wyróżniają model JBL Flip 6. Ten wygodny do przenoszenia głośnik o dużej mocy posiada stylowe wzornictwo. Bez względu na to, czy zostanie ustawiony pionowo czy poziomo, zawsze brzmi wyśmienicie! Dodatkowo funkcja PartyBoost pozwala podkręcić zabawę łącząc ze sobą dwa głośniki zgodne ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub łącząc wiele głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Aplikacja JBL Portable umożliwia uzyskanie najlepszych doznań dźwiękowych oraz aktualizacje i wsparcie techniczne bezpośrednio na smartfonie. Można w ten sposób odblokować funkcje, podkręcić dźwięk lub dostosować basy, aby mieć pełną kontrolę nad dźwiękiem.

Użyteczną funkcjonalnością jest ochrona podczas ładowania przez USB-C. Oznacza to, że w przypadku wykrycia wody, soli lub innych substancji chemicznych na złączu, zostaje wyemitowany alert dźwiękowy.

Z głośnikiem bezprzewodowo połączyć można nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Original Pro. Ponadto opakowanie wykonano w sposób przyjazny środowisku. Jest to nadające się do recyklingu papierowe pudełko z wewnętrzną wytłoczką. Plastikowa zawieszka w ponad 90% nadaje się do recyklingu, a na jej zewnętrznej części znajduje się nadruk z atramentu sojowego.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: woofer 45 x 80 mm, tweeter 16 mm

Moc wyjściowa: 20 W RMS dla głośnika niskotonowego; 10 W RMS dla głośnika wysokotonowego

Pasmo przenoszenia: 63 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy 17,28 Wh (odpowiednik 3,6 V / 4800 mAh)

Czas ładowania: 2,5 godziny (5 V, 3 A)

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)

Typ kabla: Kabel do ładowania USB-C

Długość kabla: 1,2 m

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2400 MHz – 2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth®: ≤ 10 dBm (EIRP)

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Zakres częstotliwości SRD 2,4 GHz: 2407 MHz – 2475 MHz

Moc nadajnika SRD: < 10 dBm (EIRP)

Wymiary produktu (szer. x wys. x gł.): 178 x 68 x 72 mm 

Waga netto: 0,55 kg

Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 216 x 106 x 99 mm

Waga brutto: 0,92 kg

Sugerowana cena detaliczna: 639 zł