JBL Everest 150 NC
NOWOŚCI

Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe słuchawki JBL Everest 150 NC. To dokanałowa propozycja słuchawek z aktywną redukcją szumu i doskonałe towarzystwo w każdej podróży!

 

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe JBL Everest Elite 150 NC to najbardziej inteligentny sposób słuchania muzyki. JBL Everest Elite 150 NC pozwalają zanurzyć się w świecie bezprzewodowej muzyki nawet do 16 godzin po jednorazowym naładowaniu (do 14 godzin z włączoną aktywną redukcją szumów ANC). Wbudowany podwójny mikrofon z układem tłumienia echa umożliwia obsługę połączeń telefonicznych bez użycia rąk oraz prowadzenie rozmów z krystalicznie czystym dźwiękiem.

Legendarne brzmienie JBL Pro Audio, magnetyczne wkładki douszne, które ułatwiają prowadzenie przewodów i zapobiegają ich plątaniu się, kompaktowe, sztywne etui oraz lekka konstrukcja sprawiają, że te słuchawki stają się najlepszym z możliwych towarzyszy podróży. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Doskonale dopasowują się do ucha dzięki nakładkom w różnych rozmiarach.

JBL Evrest Elite 150 NC to eleganckie i stylowe słuchawki, które współpracują z aplikacją My JBL Headphones. Dodatkowo technologia Adjustable Ambient Aware pozwala w sposób dynamiczny dostosować ilość dźwięków z zewnątrz.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: 12 mm

Zakres dynamicznego pasma przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz

Efektywność: 94 dB przy 1 kHz,1 mW

Maksymalne ciśnienie akustyczne: 105 dB na poziomie 10 dBFS (pomiar przy zastosowaniu krzywej A)

Czułość mikrofonu przy 1 kHz dB V/pa: -20

Impedancja: 16 ohm

Maks. moc wyjściowa nadajnika Bluetooth: 4 dBm

Wersja Bluetooth: V4.1

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz

Akumulator: Polimerowy litowo-jonowy (3.7V, 400mAh)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas odtwarzania muzyki z włączoną funkcją ANC i Bluetooth: do 14 godzin

Czas odtwarzania muzyki z wyłączoną funkcją ANC i włączoną komunikacją Bluetooth: do 16 godzin

Waga (g): 53 g

Sugerowana cena detaliczna: 849 zł