JBL Endurance Run 2
NOWOŚCI

JBL Endurance Run 2 to nowe przewodowe słuchawki sportowe, dzięki którym osiągać można więcej!

 

Wyniki treningowe mają znaczenie, dlatego kiedy ma się idealne słuchawki, łatwiej jest osiągać nowe cele i rządzić w biegu. Dzięki konstrukcji FlipHook™ JBL Endurance Run 2 można dopasować do ucha lub za uchem, co zapewnia dodatkową wygodę. Funkcjonalne połączenie wkładek dokanałowych FlexSoft™ i technologii TwistLock™ oznacza, że słuchawki są bezpiecznie dopasowane do uszu i gwarantują, że nigdy nie skaleczą się ani nie wypadną. Dzięki klasie wodoodporności IPX5 JBL Endurance Run 2 nadążają za każdym krokiem użytkownika, a mikrofon i pilot na kablu sprawiają, że nie trzeba sięgać do kieszeni, aby odbierać połączenia przychodzące. Zaprojektowano je, by wytrzymały i przetrwały intensywne sesje treningowe na zewnątrz lub w pomieszczeniach, w każdych warunkach pogodowych.

FlipHook™ to elastyczna dwukierunkowa konstrukcja pozwalająca na noszenie słuchawek w uchu lub za uchem. Nie uwierają. Nie wypadają. Motywują. Dodatkowo dzięki technologiom TwistLock™ i FlexSoft™ słuchawki są lekkie i ergonomicznie zbudowane, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie i stabilność bez względu na intensywność treningu.

Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwia prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Użytkownik może się w tej sytuacji skupić na ćwiczeniach. Długie naciśnięcie przycisku aktywuje Google Now lub Siri. Magnetyczne wkładki dokanałowe, które umożliwiają łatwe zarządzanie przewodem, gdy słuchawki nie są już używane.

Dynamiczny przetwornik 8,2 mm w słuchawkach JBL Endurance Run 2 zapewnia odważny dźwięk z bogatym basem, aby uzyskać motywację, na którą zasługuje trening.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj przetwornika: dynamiczny 8,2 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Klasa ochrony IP: IPX5

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł