JBL Endurance Race TWS
NOWOŚCI

JBL Endurance Race to odporne na wodę i kurz (IP67), prawdziwie bezprzewodowe, sportowe słuchawki dokanałowe.

 

JBL Endurance Race TWS charakteryzuje trwała, doskonała forma, dopasowana do aktywnego stylu życia. Dzięki nawet 30 godzinom pracy akumulatora (łącznie z etui ładującym) oraz wodoodpornej i pyłoszczelnej w stopniu IP67 konstrukcji, ze słuchawek można wygodnie korzystać przez cały dzień. Solidne, doskonałe dopasowanie, dzięki lepszej szczelności i stabilności, pozwala na aktywność od plaży czy stoku narciarskiego po salę konferencyjną. W słuchawkach można korzystać z pomocy ulubionego asystenta głosowego, sterować dźwiękiem i wykonywać doskonałej jakości połączenia jednym dotknięciem przycisku. A jeśli chce się usłyszeć otoczenie, można to w prosty sposób zrobić bez zdejmowania słuchawek wzmacniając dźwięk otoczenia.

JBL PureBass to wyraźne brzmienie i głęboki bas z 6-milimetrowego przetwornika dynamicznego, który można nie tylko usłyszeć, ale i poczuć. Akumulatory zapewniające łącznie do 30 godzin pracy sprawiają, że użytkownikowi nie umknie żaden dźwięk. Słuchawki mogą pracować do 10 godzin, a dodatkowe 20 godzin zapasu energii zmagazynowane jest w etui ładującym. Dodatkowo funkcja szybkiego ładowania sprawia, że już po 10 minutach ładownia uzyskać można pełną godzinę pracy słuchawek.

Ergonomiczna konstrukcja Twistlock™ to eliminacja dyskomfortu punktów nacisku, zapewniająca lepszą szczelność i stabilność, a co za tym idzie doskonałe dopasowanie słuchawek JBL Endurance Race TWS przez cały dzień.

Stopień ochrony IP67 zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność, dając swobodę aktywności. To doskonały wybór w każdych warunkach – od plaży czy stoku narciarskiego po salę konferencyjną. Te w pełni pyłoszczelne słuchawki, wytrzymują zanurzenie w wodzie do 1 m.

Funkcja Ambient Aware umożliwia kontakt z otoczeniem. A aktywacja TalkThru pozwala włączyć się do konwersacji bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. JBL Endurance Race TWS zapewniają doskonałe połączenia telefoniczne stereo dzięki dwóm mikrofonom kształtującym wiązkę. Umożliwiają też korzystanie z wybranego asystenta głosowego bezpośrednio z poziomu słuchawek, dzięki sterowaniu dotykowemu. To model, który sprawia, że świat jest na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo aplikacja JBL Headphones umożliwia personalizację wrażeń dźwiękowych. Można w ten sposób zoptymalizować ustawienia, wybrać asystenta głosowego, dokonać regulacji poziomów EQ i wiele więcej. To możliwość słuchania muzyki tak, jak się lubi.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik dynamiczny: 6 mm

Zasilanie: 5 V 1 A

Słuchawka: 6,2 g każda (12,4 g łącznie)

Pokrowiec ładujący: 44,9 g

Typ akumulatora do słuchawek: litowo-jonowy (70 mAh / 3,85 V)

Typ akumulatora w etui ładującym: litowo-jonowy (550 mAh / 3,7 V)

Czas ładowania: < 2 godz od wyczerpania

Czas odtwarzania muzyki z włączoną funkcją Bluetooth: ≥ 10 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 omów

Efektywność: 99 dB SPL przy 1 kHz

Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 93 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.2

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Pasmo przenoszenia nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: < 10 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4QPSK, 8DPSK

Maks. temperatura robocza: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 459 zł