JBL Endurance Peak II
JBL Endurance Peak II
NOWOŚCI
11.02.2021

JBL Endurance Peak II to nowe wodoodporne (IPX7) i prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe. Legendarne brzmienie JBL, komfort użytkowania i motywacja treningowa w jednym. Ten długo wyczekiwany model jest już dostępny w Polsce!

 

JBL Endurance Peak II to dokanałowe słuchawki sportowe, które są wodoodporne i bezprzewodowe. Nigdy nie uwierają i nie wypadają. A ponieważ każdy ciężki trening zasługuje na poważny sprzęt, to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki JBL Endurance Peak II zapewniają dźwięk JBL Pure Bass, który motywuje w czasie zmagań treningowych. Dzięki systemowi Powerhook™ słuchawki są włączane automatycznie w momencie ich włożenia do uszu. Intuicyjne sterowanie dotykiem umożliwia odbieranie połączeń i dostęp do asystenta głosowego. Ergonomiczny kształt i wodoodporny projekt pozwalają ćwiczyć dłużej i ciężej, gdziekolwiek wykonywany jest trening. Wspomniane brzmienie JBL Pure Bass zapewnia organizmowi dźwiękowy zastrzyk energii i wzmacnia go, gdy najbardziej się tego potrzebuje. Dzięki akumulatorowi, który dostarcza łącznie z etui do 30 godzin odtwarzania (6 godzin pracy słuchawek/24 godziny zapasu energii w etui ładującym) można uzyskać dodatkową motywację i przebiec w tym czasie kolejne kilometry.

Konstrukcja Powerhook™ zapewnia ergonomiczne dopasowanie i łatwą kontrolę. Model Endurance Peak II dostosowuje się do użytkownika. Giętki pałąk zauszny umożliwia dostosowanie słuchawek do rozmiaru użytkownika i poziomu komfortu. Ponadto można skupić się na zadaniu, gdyż muzyka uruchamia się i zatrzymuje zgodnie z działaniem użytkownika i można ją kontrolować intuicyjnie, co pozwala nie wypaść z rytmu. Nie ma znaczenia, którą słuchawkę wyjmuje się najpierw z etui. Można odbierać połączenia, regulować głośność lub korzystać z asystenta głosowego na każdej z nich.

JBL Endurance Peak II są odporne na pot i wodoodporne, a ich klasa ochrony to IPX7. To model wręcz stworzony, by zdobywać nowe szczyty wyzwań treningowych!

 

Specyfikacja techniczna:


Przetwornik dynamiczny: 10 mm

Zasilanie: 5 V 1 A

Słuchawki: 13 g/szt. (razem 26 g) 

Etui ładujące: 77 g 

Typ akumulatorów słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (60 mAh/3,7 V)

Typ akumulatora etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (770 mAh/3,7 V)

Czas ładowania: < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: 6 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 omów

Czułość: 95 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 93 dB SPL

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.7


Sugerowana cena detaliczna: 569 zł