JBL Endurance PEAK
NOWOŚCI

Nowy model JBL Endurance PEAK to w pełni bezprzewodowe i wodoodporne sportowe słuchawki dokanałowe.

 

Nowe słuchawki sportowe JBL Endurance PEAK pozwalają wyzbyć się ograniczeń i uwolnić swój potencjał! Ten w pełni bezprzewodowy model pozwala cieszyć się wolnością w czasie treningów łącznie nawet do 28 godzin (4 godziny pracy słuchawek + 24 godziny pracy dzięki ładującemu etui w zestawie). Bardzo przydatna jest również funkcja szybkiego ładowania – 10 minut ładowania pozwala na godzinę pracy słuchawek. Dzięki technologii PowerHook™ słuchawki JBL Endurance PEAK uruchamiają się automatycznie po ich założeniu, a wyłączają po zdjęciu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na trening w dowolnym miejscu i momencie.

JBL Endurance PEAK posiadają stopień ochrony IPX7, co zapewnia słuchawkom wodoodporność. To również komfort użytkowania oraz gwarancja niewypadania, a także dodatkowe zabezpieczenie w postaci elastycznego pałąka do mocowania za uchem. Słuchawki pracują zarówno w trybie mono, jak i stereo, a na ich obudowie umieszczono panel dotykowy do wygodnego zarządzania muzyką oraz rozmowami telefonicznymi. Po zakończonym treningu słuchawki schować można w wytrzymałym etui.

Pełna bezprzewodowość słuchawek oznacza zupełny brak przewodów. To pełna wolność użytkowania! Te lekkie i ergonomiczne słuchawki wyposażono w technologie TwistLock™ i FlexSoft™, które zapewniają komfort użytkowania oraz stabilne trzymanie w uchu. Trzy rozmiary nakładek pozwalają na pełne dopasowanie do ucha użytkownika.

Tryb mono i stereo pozwala korzystać ze słuchawek w zwykłym trybie, a także z wykorzystaniem tylko jednej słuchawki. Dzięki technologii Bluetooth użytkownik w wygodny sposób prowadzić może bezprzewodowe rozmowy telefoniczne, zarówno w trybie mono, jak i stereo. Wytrzymałe etui ładujące nie tylko ochrania słuchawki, ale również pozwala na ich ładowanie. To świetne rozwiązanie dla aktywnych sportowców!

 

 

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.2

Wsparcie: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6

Tyo akumulatora: litowo-polimrowy (3.7V, 75mAh)

Moc transmitera Bluetooth < 7.0 dBm

Pasmo przenoszenia transmitera Bluetooth: 2.402 – 2.480 GHz

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Przetworniki dynamiczne: 10 mm

Pasmo przenoszenia: 16 – 22 kHz

Amumulator w etui ładującym: 3.7 V, 1,500 mAh

Czas pracy akumulatora w słuchawkach: do 4 godzin

Czas ładowania: < 2 godzin

Sugerowana cena detaliczna: 639 zł