JBL Endurance DIVE
JBL Endurance DIVE
NOWOŚCI
09.08.2018

Słuchawki sportowe JBL Endurance DIVE z pewnością zaskoczą niejednego użytkownika. Te wodoodporne i bezprzewodowe douszne słuchawki sportowe z odtwarzaczem MP3 to idealny towarzysz każdego treningu w basenie, jeziorze czy morzu. Oczywiście równie dobrze sprawdzą się w mniej ekstremalnych warunkach typu bieg czy trening na siłowni.

 

JBL Endurance DIVE to sportowe słuchawki zauszne z odtwarzaczem MP3 (wbudowane 1 GB pamięci), odporne na pot i wodę (stopień ochrony IPX7). Wyposażone są w ergonomiczny, dopasowujący się pałąk na szyję i gwarantują, że nigdy nie podrażnią uszu (technologia FlexSoft®) ani z nich nie wypadną (technologia TwistLock™). Dzięki technologii PowerHook™słuchawki uruchomią się automatycznie po ich założeniu, natomiast technologia MagHook™ pozwala łączyć słuchawki ze sobą, gdy nie są używane. JBL Endurance DIVE oferują dotykowe sterowanie, a ich czas pracy to nawet 8 godzin. Wygodnym rozwiązaniem jest również funkcja szybkiego ładowanie (10 minut ładowania pozwala na godzinę odtwarzania muzyki). Słuchawki wyposażono w przetworniki o średnicy 10 mm.

Wbudowany odtwarzacz MP3 to wbudowana pamięci o pojemności 1 GB, która łatwo pozwala zapisać i odtworzyć ponad 200 utworów muzycznych. Sterowanie dotykowe to prosty sposób, by bez przerywania biegu zarządzać muzyką i połączeniami, kontrolować głośność, wznawiać i wstrzymywać odtwarzanie oraz zmieniać utwory jednym dotknięciem. W zestawie znajduje się również wytrzymałe silikonowe etui.

 

 

Najważniejsze cechy:

- przetworniki dynamiczne: 10 mm 

- pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

- słuchawki bezprzewodowe

- do 8 godzin pracy akumulatora z funkcją szybkiego ładowania

- wygoda długotrwałego użytkowania

- wodoodporność

- dotykowe sterowanie

- możliwość odbierania połączeń telefonicznych

 

Sugerowana cena detaliczna: 429 zł