JBL E65 BT NC
JBL E65 BT NC
NOWOŚCI
16.10.2017

JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami oraz sławnym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego oraz aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na niezwykle wysokim poziomie. Słuchawki JBL E65 BT NC wyposażono w bardzo wygodny materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dopasowują się do kształtu ucha, co pozwala na dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z aktywną redukcją hałasów z zewnątrz (zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w bardzo korzystnym położeniu na tle konkurencji.

Warto również wspomnieć, że najnowszy model słuchawek serii JBL E wyposażono w akumulator zapewniający do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje jedynie 2 godziny. Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać między sobą. Dodatkowo ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując dołączony do zestawu nieplączący się materiałowy przewód z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem. JBL E65 BT NC dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Można je również składać na płasko, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w czasie transportu.

Wspomniana już aktywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu. Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth zapewnia wygodę użytkowania bez zbędnych przewodów oraz krystalicznie czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC). To świetny wybór dla nowoczesnych użytkowników, którzy od swoich słuchawek wymagają czegoś więcej!

 

Specyfikacja techniczna

Przetworniki: 40 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 95 dB

Maksymalny SPL: 108 dB

Czułość mikrofonu @1 kHz dB v/pa: -42

Impedancja: 32 Ω

Moc transmitera Bluetooth: 0-4 dbm

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8 DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.48 GHz

Profile Bluetooth: HFP v 1.6, HSP v 1.2, A2DP v 1.2, AVRCP v 1.4

Wersja Bluetooth: V 4.1

Typ akumulatora: Polimerowy Li-ion (3.7V, 610mAh)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas pracy z włączonymi BT i ANC: do 15 godzin

Czas pracy z wyłączonym BT i włączonym ANC: do 30 godzin

Czas pracy z włączonym BT i wyłączonym ANC: do 24 godzin

Czas rozmów z włączonym BT: do 24 godzin

Waga: 258 g

Sugerowana cena detaliczna: 799 zł