JBL Clip 4 Eco
JBL Clip 4 Eco
NOWOŚCI
13.01.2023

JBL Clip 4 Eco to nowa, ekologiczna wersja cenionego głośnika przenośnego. Już w najbliższym czasie będzie on dostępny na rynku polskim. Swój model wybrać będzie można spośród trzech pięknych nowych wersji kolorystycznych.

 

Ultraprzenośny wodoodporny głośnik Blueooth o konstrukcji opartej na zasadzie „przyczep i odtwarzaj muzykę”. Rozwiązania przyjazne dla środowiska i takie samo świetne brzmienie. Dzięki podjętym staraniom świat staje się bardziej ekologiczny. Zabierając na następną wycieczkę ten wykonany w 90% z plastiku pochodzącego z przetworzonych odpadów pokonsumpcyjnych głośnik, z kratką głośnika owiniętą tkaniną pochodzącą w 100% z recyklingu, można cieszyć się wyrazistym brzmieniem JBL Original Pro Sound w kompaktowej obudowie. Wyjątkowy owalny kształt pasuje do dłoni. W pełni zintegrowany zaczep umożliwia błyskawiczne przymocowanie do torby, paska lub sprzączki w celu zabrania go z sobą. Jest wodoodporny oraz pyłoszczelny i zapewnia do 10 godzin odtwarzania muzyki, a do tego jest wystarczająco wytrzymały, aby można było zabrać go z sobą w każde miejsce.

Technologia JBL Pro Sound zapewnia niesamowicie głębokie brzmienie i mocne basy pomimo niewielkich rozmiarów głośnika Clip 4 Eco. Śmiałe wzornictwo i ultraprzenośna konstrukcja głośnika JBL Clip 4 Eco doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i efektowne detale wspaniale harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem.

Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, aby zapewnić dodatkową ochronę, JBL Clip 4 Eco można zebrać ze sobą w dowolne miejsce. Wystarczy przypiąć go do paska lub sprzączki i można zwiedzać świat. Ochrona przed wodą i kurzem na basenie, czy w parku. JBL Clip 4 Eco zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie IP67.

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth to możliwość przesyłania muzyki z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności Bluetooth.

Nie trzeba przejmować się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. JBL Clip 4 Eco zapewnia do 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Nowa, innowacyjna i przyjazna dla środowiska konstrukcja wykonana w 90% z tworzywa sztucznego PCR (przetworzone odpady pokonsumpcyjne) z wykorzystaniem w 100% przetworzonego materiału na kratce głośnika, znacznie zmniejsza ilość zużytego pierwotnego plastiku, jednocześnie redukując ogólny ślad węglowy produktu. Głośnik jest również dostępny w ekologicznych opakowaniach wykonanych z FSC — certyfikowanego papieru z atramentem sojowym.

 

Specyfikacja techniczna:

Ogólne dane techniczne

Przetwornik: 40 mm/ 1,5”

Moc wyjściowa: 5 W RMS

Zasilanie: DC 5V / 1A

Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 85 dB

Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy 3,885 Wh (odpowiednik 3,7V 1050 mAh)

Czas ładowania akumulatora: 3 godz. (5 V / 500 mA)

Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (w zależności od poziomu głośności i materiałów audio)

Typ kabla: Typ C

Długość kabla: 300 mm

Dane dotyczące łączności bezprzewodowej

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2400 MHz – 2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth®: ≤ 10 dBm (EIRP)

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Wymiary produktu

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 86,3 x 134,5 x 46,0 mm

Waga netto: 0,239 kg

Wymiary opakowania

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 145 x 94 x 55 mm

Waga brutto: 0,349 kg