JBL Clip 4
JBL Clip 4
NOWOŚCI
01.12.2020

JBL Clip 4 to niebanalny głośnik Bluetooth®, który wyróżnia się wbudowanym karabińczykiem. Piąta generacja tego wyjątkowego urządzenia właśnie pojawiła się na polskim rynku. Timing wręcz idealny, gdyż JBL Clip 4 to świetny pomysł na prezent dla siebie lub najbliższych!

 

JBL Clip 4 to ultraprzenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth® – zaczep i słuchaj! Ekscytujący i odświeżony wizualnie JBL Clip 4 zapewnia bogate brzmienie JBL Original Pro Sound w kompaktowej formie. Unikalny owalny kształt z łatwością leży w dłoni. Pokryty został kolorową tkaniną z wyrazistymi detalami inspirowanymi współczesną modą uliczną. W pełni zintegrowany, przeprojektowany karabińczyk błyskawicznie mocuje się do toreb, pasków lub sprzączek, dzięki czemu swoje ulubione utwory bez problemu można zabrać ze sobą na odkrywanie świata. Wodoodporny, pyłoszczelny (IP67) i zapewniający do 10 godzin odtwarzania JBL Clip 4 jest wystarczająco wytrzymały, by zabrać go w dowolne miejsce - do basenu, do parku, wszędzie.

Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth pozwala przesyłać muzykę z telefonu, tabletu lub dowolnego innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Dzięki pojemnemu akumulatorowi nie trzeba przejmować się takimi drobiazgami, jak częste ładowanie baterii. Natomiast żywe opcje kolorystyczne charakteryzują się zupełnie nowymi dynamicznymi kombinacjami.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 40 mm

Moc wyjściowa: 5 W RMS

Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu:> 85 dB

Typ akumulatora: litowo-polimerowy 3,885 Wh

Czas ładowania akumulatora: 3 godziny (5 V / 500 mA)

Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (może różnić się w zależności od poziomu głośności i treści audio)

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 86,30 x 134,50 x 46,0 mm

Waga: 0,239 kg

Sugerowana cena detaliczna: 299 zł