JBL Charge 5 Wi-Fi
JBL Charge 5 Wi-Fi
NOWOŚCI
12.06.2023

JBL Charge 5 Wi-Fi to przenośny głośnik Wi-Fi i Bluetooth. Pozwala odtwarzać muzykę i ładować inne urządzenia w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzi się podłączony do Wi-Fi w domu lub odtwarzający ulubioną playlistę przez Bluetooth w dowolnym miejscu na zewnątrz.

 

Śmiały dźwięk JBL Original Pro i głęboki bas przenośnego głośnika JBL Charge 5 z Wi-Fi i Bluetooth pozwalają poruszać się w swoim własnym rytmie. Można przesyłać muzykę strumieniowo gdziekolwiek za pośrednictwem sieci Wi-Fi i jednocześnie korzystać z telefonu. Dzięki temu słuchając muzyki można zadzwonić lub przescrollować swoje social media. Natomiast głośnik z łatwością przełącza się również na Bluetooth, co pozwala cieszyć się płynną obsługą audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wodoodporny, pyłoszczelny przenośny głośnik jest zasilany przez baterię pozwalającą na nawet 20 godzin pracy, niezależnie od tego, czy spędza się czas w parku, czy tańczy przy basenie. Dodatkowo jest wyposażony w przydatny powerbank, który umożliwia ładowanie urządzeń. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect. Oprócz tego cechuje go przyjazna środowisku konstrukcja – tkaniny i plastik pochodzące z recyklingu – co sprawia, że świat staje się nieco bardziej ekologiczny.

Potężny dźwięk JBL Original Pro z najgłębszym basem wypełnia atmosferę czystym, wszechmocnym brzmieniem. Łączność Wi-Fi i Bluetooth pozwala przesyłać muzykę strumieniowo gdziekolwiek za pośrednictwem sieci Wi-Fi i jednocześnie korzystać z telefonu. Głośnik z łatwością też przełącza się na Bluetooth i można cieszyć się płynną obsługą audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Pełna mobilność zagwarantowana jest dzięki 20-godzinnej pracy baterii. To długie przygody z muzyką. JBL Charge 5 Wi-Fi można zabrać ze sobą z pokoju do pokoju, a następnie na plażę lub imprezę w ogródku. Dzięki 20-godzinnej żywotności baterii można odtwarzać muzykę od zachodu do wschodu słońca, zanim będzie trzeba ponownie naładować głośnik. Wbudowana łączność Wi-Fi z AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect to muzyka, którą się kocha. JBL Charge 5 Wi-Fi oferuje łatwość i elastyczność bezproblemowego, otwartego ekosystemu strumieniowania wspierającego szeroki zakres usług. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect. Ulubione treści audio, internetowe stacje radiowe i podcasty w najlepszej jakości. Ochrona przed wodą i kurzem w klasie wodoszczelności IP67 oznacza, że ten przenośny głośnik poradzi sobie w niemal każdym środowisku, od imprez przy basenie po piknik nad morzem.

Wbudowany w JBL Charge 5 Wi-Fi powerbank umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych bez zatrzymywania muzyki. To przenośny głośnik o wszechstronnym zastosowaniu do słuchania w domu i na zewnątrz z funkcją samostrojenia, dzięki której JBL Charge 5 Wi-Fi rozpoznaje otoczenie głośnika za pomocą wbudowanych dwukierunkowych mikrofonów, które optymalizują jakość dźwięku, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia słuchania niezależnie od tego, czy głośnik jest umieszczony w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Darmowa aplikacja JBL One umożliwia dostosowanie korektora i sterowanie wszystkimi zgodnymi głośnikami. Aplikacja JBL One pozwala łatwo skonfigurować głośnik Charge 5 Wi-Fi, spersonalizować ustawienia i przeglądać zintegrowane usługi muzyczne w celu znalezienia nowego ulubionego utworu. Przyjazne dla środowiska materiały i opakowania pochodzące z recyklingu to spełniona obietnica o bardziej ekologicznym słuchaniu muzyki. W głośniku JBL Charge 5 Wi-Fi zastosowano tworzywo sztuczne i tkaniny okrywające kratkę głośnika pochodzące z recyklingu. Jest również dostępny w ekologicznych opakowaniach wykonanych z FSC – certyfikowanego papieru z nadrukiem z tuszu sojowego.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: głośnik niskotonowy 53 mm x 93 mm, głośnik wysokotonowy 20 mm;

Moc wyjściowa:

30 W RMS dla niskich tonów

10 W RMS dla wysokich tonów

Pasmo przenoszenia: 60 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Rodzaj akumulatora: Akumulator litowopolimerowy 52 Wh (odpowiednik 3,69 V / 14100 mAh)

Czas ładowania: 6 godzin (5 V / 3 A)

Czas odtwarzania muzyki: do 20 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)

Porty USB: 1x USB typu A, 1x USB typu C

Typ kabla: Kabel do ładowania przez port USB

Długość kabla: 1200 mm

Wyjście do ładowania przez USB: 5 V/2 A (maks.)

Sieć bezprzewodowa: IEEE 802,11 a/b/g/n/ac/ax (2,4 GHz / 5 GHz)

Wersja Bluetooth: 5.3

Profil Bluetooth: AVRCP 1.5 i A2DP1.3

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 – 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: <13 dbm="" eirp="" --13--="">

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK

Zakres częstotliwości nadajnika Wi-Fi 5 GHz: 5,15 – 5,35 GHz; 5,470 – 5,725 GHz; 5,725 – 5,825 GHz

Moc nadajnika Wi-Fi 5 GHz: <23 dbm="<!--23--">

Modulacja nadajnika Wi-Fi 5 GHz: OFDM (BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 1024QAM)

Zgodność z siecią Wi-Fi 5G: 802.11a/n/ac/ax

Zakres częstotliwości nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: (2,4 GHz – 2,4835 GHz).

Moc nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: <20 dbm="" --20--="">

Modulacja nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: DSSS (DBPSK, DQPSK, CCK), OFDM (BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 1024QAM)

Zgodność z siecią Wi-Fi 2,4G: 802.11b/g/n/ax

Wymiary produktu (szer. x gł. x wys.): 223 x 97 x 94 mm

Waga netto: 1 kg

Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 257 x 130 x 120 mm

Waga brutto: 1,7 kg

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 1199 zł