JBL Charge 5
JBL Charge 5
NOWOŚCI
01.03.2021

Z początkiem marca swoją premierę na polskim rynku ma nowy głośnik JBL Charge 5! Jako pierwszy w sklepach pojawi się model w kolorze czarnym, a kolejne kolory sukcesywnie będą do niego dołączać. Pełna gama obejmie w sumie dziewięć wariantów kolorystycznych.

 

JBL Charge 5 to przenośny wodoodporny głośnik z powerbankiem, którego nowa odsłona od dłuższego czasu wypatrywana jest przez fanów marki i nie tylko. W poniedziałek, 1 marca, JBL Charge 5 doczekał się swojej premiery w Polsce! Głośnik zapewnia wyraziste brzmienie JBL Original Pro Sound dzięki zoptymalizowanemu przetwornikowi o dużym skoku, oddzielnemu głośnikowi wysokotonowemu i dwóm radiatorom basowym JBL. Pozwala zabrać imprezę ze sobą bez względu na pogodę i zapewnia do 20 godzin odtwarzania muzyki oraz praktyczny powerbank, który umożliwia ładowanie urządzeń zewnętrznych przez całą noc. Deszcz? Rozlane napoje? Piasek na plaży? JBL Charge 5 zapewnia ochronę przed wodą i pyłem na poziomie IP67, więc jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom. Funkcja PartyBoost pozwala połączyć wiele głośników obsługujących technologię PartyBoost, aby nagłośnić każdą imprezę. Dzięki nowym kolorom, inspirowanym najnowszymi trendami mody ulicznej, wygląd głośnika dorównuje jego brzmieniu.

Wyraziste brzmienie JBL Original Pro Sound pozwala cieszyć się niesamowitym brzmieniem JBL wszędzie. JBL Charge 5 wypełni dźwiękiem duże pomieszczenie oraz doskonale brzmi na zewnątrz. Dobra zabawa nie powinna szybko się kończyć. JBL Charge 5 ma akumulator wystarczający nawet na 20 godzin, więc można bawić się przez cały dzień i całą noc. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth pozwala połączyć bezprzewodowo z głośnikiem nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Pro Sound. Z funkcją PartyBoost można podkręcić zabawę łącząc dwa takie same głośniki zgodne ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub łącząc wiele różnych głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Natomiast wbudowany powerbank sprawia, że nie trzeba przerywać imprezy, gdyż w prosty sposób można ładować urządzenie źródłowe bez zatrzymywania muzyki.

JBL Charge 5 jest już dostępny, a jego sugerowana cena detaliczna to 799 zł.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: niskotonowy 52 mm x 90 mm, wysokotonowy 20 mm;

Znamionowa moc wyjściowa: 30 W RMS głośnik niskotonowy, głośnik wysokotonowy 10 W RMS

Pasmo przenoszenia: 65 Hz – 20kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy 27 Wh (odpowiednik 3,6 V / 7500 mAh)

Czas ładowania akumulatora: 4 godz. (5 V/ 3 A)

Czas odtwarzania muzyki: do 20 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)

Port USB: Typ C

USB: 5 V / 2 A (maksymalnie)

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2400 MHz – 2483.5 MHz

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 223 x 96,5 x 94 mm

Waga: 0,96 kg

Sugerowana cena detaliczna: 919 zł