JBL C100SI
NOWOŚCI

Nowe słuchawki JBL C100SI to doskonała jakość dźwięku w przystępnej cenie. To słuchawki, które brzmią świetnie, jak na JBL przystało, i na które każdy może sobie pozwolić!

 

Nowy model JBL C100SI to dynamiczne i ultralekkie słuchawki dokanałowe. Ich potężne przetworniki 9 mm zapewniają głęboki bas, który czuć w kościach i legendarną jakość dźwięku, z której słynie JBL. Są lekkie niczym piórko, gwarantując komfort noszenia przez cały dzień. Umieszczony na przewodzie mikrofon z uniwersalnym sterowaniem pozwala odbierać i obsługiwać połączenia z większości dostępnych na rynku smartfonów.

Sygnowana przez JBL jakość dźwięku to między innymi pierwszorzędny bas, który naprawdę czujesz. Lekka i wygodna konstrukcja pozwala korzystać ze słuchawek bez ograniczeń. Załączony komplet 3 nakładek gwarantuje wybór rozmiaru zapewniający największy komfort słuchania nawet podczas długich sesji. Jednoprzyciskowe sterowanie z mikrofonem to prostota obsługi i odbierania połączeń za pomocą jednego przycisku. Kompatybilne z większością urządzeń na rynku.

Słuchawki JBL C100SI dostępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. Ich cena to 41,99 zł.

 

 

Specyfikacja techniczna

Rozmiar przetwornika: 9 mm

Zakres częstotliwości: 20-20 kHz

Impedancja: 16±3,2 Ω

Czułość przetwornika:

100±3 dBSPL, 1 mW

Maksymalne ciśnienie akustyczne

SPL: 5 mW

Moc znamionowa wejścia: 3 mW

Długość przewodu: 1,2 m

Wtyk: 3,5mm

 

Zawartość zestawu

1 para słuchawek JBL C100SI

3 komplety nakładek (S, M, L)

1 karta gwarancyjna i charakterystyki

 

Cena: 41,99 zł