JBL Boombox 3 Wi-Fi
JBL Boombox 3 Wi-Fi
NOWOŚCI
27.06.2023

JBL Boombox 3 Wi-Fi to zaawansowany przenośny głośnik Wi-Fi i Bluetooth. Potężny dźwięk w dowolnym miejscu, przez cały dzień. Doskonale sprawdzi się podłączony do Wi-Fi w domu lub odtwarzający ulubioną playlistę przez Bluetooth w dowolnym miejscu na zewnątrz.

 

JBL Boombox 3 z Wi-Fi i Bluetooth oferuje potężny dźwięk JBL Original Pro z najgłębszym basem dostępnym w przenośnych głośnikach. Można przesyłać strumieniowo muzykę HD z dowolnego miejsca dzięki JBL Boombox 3, w tym 3D Dolby Atmos przez Wi-Fi. Słuchając muzyki można bez problemu zadzwonić lub przescrollować swoje social media. Z łatwością można również przełączyć się na Bluetooth i cieszyć się płynną obsługą audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki baterii zapewniającej do 24 godzin odtwarzania oraz wodoodpornej i pyłoszczelnej konstrukcji zawsze można wyruszyć na całodzienną wyprawę. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect. Ulubionych treści audio, internetowych stacji radiowych i podcastów można dzięki temu słuchać w zachwycającej jakości. Gdziekolwiek się jest. Ekologiczne materiały – w tym tkanina i plastik pochodzące z recyklingu – pomogą uczynić świat nieco bardziej ekologicznym. Potężny dźwięk JBL Original Pro wypełni atmosferę wszechmocnym dźwiękiem z głębokim, mocnym basem. JBL Boombox 3 Wi-Fi sprawia, że użytkownik czuje się jak na koncercie! Dzięki potężnemu basowi z wbudowanego subwoofera, dwóm głośnikom średniotonowym i dwóm wysokotonowym, które razem tworzą najlepszą w swojej klasie konstrukcję głośnika trójdrożnego, JBL Boombox 3 Wi-Fi nie ma sobie równych!

Muzykę do głośnika można przesyłać zarówno za pośrednictwem sieci Wi-Fi, jak i Bluetooth. W pierwszym przypadku (łączność Wi-Fi) można jednocześnie korzystać z telefonu. Natomiast przełączenie na Bluetooth jest proste i pozwala cieszyć się płynną obsługą audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pełna mobilność dzięki nawet 24-godzinnej pracy akumulatora sprawi, że przygody z muzyką mogą trwać cały dzień – można zabrać ze sobą głośnik z pokoju do pokoju, a następnie pójść na plażę lub imprezę na powietrzu.

JBL Boombox 3 Wi-Fi oferuje łatwość i elastyczność bezproblemowego, otwartego ekosystemu strumieniowania wspierającego szeroki zakres usług. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect. To ulubione treści audio, internetowych stacji radiowych i podcastów w zachwycającej jakości. To dźwięk wysokiej jakości i 3D Dolby Atmos (aby słuchać wciągającej muzyki w systemie Dolby Atmos, wymagana jest subskrypcja usługi muzycznej wysokiej jakości, która może wiązać się z opłatami abonamentowymi w danym regionie)! Strumieniowane treści audio w wysokiej jakości (również wsparte o 3D Dolby Atmos) przez Wi-Fi pozwalają zapewnić bogate, głębokie wrażenia muzyczne, które sprawią, że użytkownik może poczuć się jak w samym środku koncertu. Ochrona przed wodą i kurzem o klasie szczelności IP67 zapewnia, że ten przenośny głośnik poradzi sobie w niemal każdym środowisku, od imprez przy basenie po piknik nad morzem.

Dodatkową energię zapewnia wbudowany powerbank. Dobra zabawa nie zostanie zatrzymana! Wbudowany w JBL Boombox 3 Wi-Fi powerbank umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych bez zatrzymywania muzyki. To głośnik przenośny o wszechstronnym zastosowaniu do słuchania w domu i na zewnątrz. Funkcja samostrojenia JBL Boombox 3 Wi-Fi rozpoznaje otoczenie głośnika za pomocą wbudowanych dwukierunkowych mikrofonów, które optymalizują jakość dźwięku, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia dźwiękowe niezależnie od tego, czy głośnik jest umieszczony w pomieszczeniu, czy na zewnątrz.

Darmowa aplikacja JBL One pozwala dostosować korektor i sterować wszystkimi zgodnymi głośnikami. Można dzięki niej łatwo skonfigurować głośnik Boombox 3 Wi-Fi, spersonalizować ustawienia i przeglądać zintegrowane usługi muzyczne w celu znalezienia nowego ulubionego utworu. Przyjazne dla środowiska materiały i opakowania pochodzące z recyklingu sprawiają, że słuchanie staje się bardziej ekologiczne. W głośniku JBL Boombox 3 Wi-Fi zastosowano plastik i tkaniny okrywające kratkę głośnika pochodzące z recyklingu. Jest również dostępny w ekologicznych opakowaniach wykonanych z FSC – certyfikowanego papieru z nadrukiem z tuszu sojowego.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: (189 x 114) mm subwoofer, 2 x (80,9 x 80,9) mm głośnik średniotonowy, 2 x 20 mm głośnik wysokotonowy

Moc wyjściowa:

1 x subwoofer 80 W RMS + 2 x 40 W RMS średniotonowy + 2 x 20 W RMS wysokotonowy (tryb AC)

1 x subwoofer 60 W RMS + 2 x 30 W RMS średniotonowy + 2 x 10 W RMS wysokotonowy (tryb baterii)

Zasilanie: 100-240 V AC; 50/60 Hz

Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 20 kHz (-6 dB)

Stosunek sygnału do szumu: >80 dBrA (A-ważony)

Rodzaj akumulatora: Akumulator litowojonowy 69,12 Wh (odpowiednik 7,2 V / 9600 mAh)

Czas ładowania akumulatora: 4,5 godziny

Czas odtwarzania muzyki: do 24 godzin (w zależności od poziomu głośności i materiałów audio)

Porty połączeniowe: Wejście AC, USB-A

Typ kabla: Kabel zasilający AC

Długość kabla: 2000 mm / 78,7”

Wyjście do ładowania przez USB: 5 V / 2 A (maksymalne)

Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2,4 GHz/5 GHz)

Wersja Bluetooth: 5.3

Profil Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: (2,4 GHz – 2,4835 GHz).

Moc nadajnika Bluetooth: <12 dbm (EIRP)

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK

Zakres częstotliwości nadajnika Wi-Fi 5 GHz: 5,15–5,35 GHz, 5,470–5,725 GHz, 5,725–5,825 GHz

Moc nadajnika Wi-Fi 5 GHz: <23 dbm

Modulacja nadajnika Wi-Fi 5 GHz: OFDM (BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 256QAM, 1024QAM)

Zgodność z siecią Wi-Fi 5G: 802.11a/n/ac/ax

Zakres częstotliwości nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: (2,4 GHz – 2,4835 GHz).

Moc nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: <20 dbm

Modulacja nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: DSSS (DBPSK, DQPSK, CCK), OFDM (BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 1024QAM)

Kompatybilność z siecią Wi-Fi 2.4G: 802.11b/g/n/ax

Wymiary produktu (szer. x wys. x gł.): 482,4 x 256,9 x 199,7 mm

Waga netto: 6,79 kg

Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 565 x 316 x 256,5 mm

Waga brutto: 9,62 kg

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 2899 zł