JBL Bar 5.0 Mutlibeam
JBL Bar 5.0 Mutlibeam
NOWOŚCI
10.03.2021

JBL Bar 5.0 Multibeam to nowy, wyjątkowy soundbar z dźwiękiem Virtual Dolby Atmos® oraz technologią JBL Multibeam™! Pozwala doświadczyć przestrzennego, otaczającego dźwięku 3D w domowym zaciszu. To brzmienie, które wbija w kanapę, zachwyca i wciąga!

 

JBL Bar 5.0 Multibeam pozwala doświadczyć przestrzennego, otaczającego dźwięku 3D w domu. Sprawia, że oglądanie filmów lub granie w gry staje się jeszcze bardziej realistyczne, dzięki rewelacyjnemu połączeniu technologii JBL MultiBeam™ z dźwiękiem Virtual Dolby Atmos®. W ten sposób można poczuć, jak brzmienie okala użytkownika z każdej strony. Soundbar nie wymaga dodatkowego subwoofera, a oferowane technologie Chromecast, AirPlay oraz Alexa Multi-Room Music (MRM) zapewniają niezwykłą łatwość strumieniowego przesyłania muzyki w znakomitej jakości oraz opcje multiroom. Łącze Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki również ze smartfona lub tabletu. Elegancki design głośnika JBL Bar 5.0 MultiBeam, za sprawą atrakcyjnego wzoru maskownicy i metalowego wykończenia, wpasuje się w każdy wystrój wnętrz. Soundbar jest kompaktowy i łatwy w obsłudze – można nim sterować przy pomocy posiadanego pilota TV lub intuicyjnie działającego pilota dołączonego do zestawu.

Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® i MultiBeam™ to wyższy poziom wrażeń podczas oglądania filmów lub grania. Dzięki wbudowanemu modułowi Virtual Dolby Atmos® można zanurzyć się w ekscytującym przestrzennym dźwięku 3D. Technologia JBL MultiBeam™ tworzy szeroką scenę dźwiękową poprzez emitowanie niesamowitego dźwięku w każdym zakątku pomieszczenia, dzięki czemu słyszalny jest każdy szczegół ulubionych utworów muzycznych, filmów, seriali telewizyjnych i gier bez konieczności używania kilku głośników. Wrażenia z korzystania z kina domowego podkreśli głęboki, mocny bas za sprawą wbudowanych czterech radiatorów pasywnych. Dolby Vision to format wideo 4K o szerokim zakresie dynamiki (High-Dynamic Range, HDR), który zyskuje na popularności i można go spotkać w coraz większej liczbie modeli odtwarzaczy Blu-ray 4K HD, jak również w szeregu popularnych usług przesyłania strumieniowego. W połączeniu z oferowaną przez JBL funkcją 4K Pass-Through zapewni to wysokiej jakości dźwięk o nieskazitelnej czystości, który dorówna klasie odtwarzanego obrazu. Dzięki kanałowi HDMI eARC można cieszyć się wyższą jakością audio, w tym dźwiękiem Virtual Dolby Atmos® z soundbara JBL Bar 5.0. Można też łatwo i poręcznie podłączyć odtwarzacz Dolby Atmos do telewizora lub soundbara. Automatyczna kalibracja MultiBeam™ pozwala skalibrować soundbar pod kątem najlepszego efektu dźwięku przestrzennego w oparciu o rozkład i umeblowanie pokoju.

Dzięki technologiom Chromecast oraz Alexa Multi-Room-Music można tworzyć konfiguracje multiroom z innymi głośnikami wyposażonymi w te technologie, które pozwolą słuchać tej samej muzyki w różnych pomieszczeniach lub różnych utworów w każdym pomieszczeniu.

 

Specyfikacja techniczna:

Ogólne dane techniczne

Model: BAR 5.0 MULTIBEAM

Łączna moc wyjścia głośnika (maks. przy THD 1%): 250 W

Łączna moc wyjścia soundbara (maks. przy THD 1%): 5 x 50 W

Przetwornik: 5 przetworników racetrack 48 mm x 80 mm + 4 radiatory pasywne 75 mm (3-calowe)

Zasilanie: 100 – 240 V AC, ~ 50/60 Hz

Parametry HDMI:

Wejście HDMI Video: 1

Wyjście HDMI Video (z obsługą zwrotnego kanału audio): 1

Wersja HDMI HDCP: 2.3

 

Parametry audio:

Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 92 dBA

Pasmo przenoszenia: 50Hz – 20KHz

Wejścia audio: 1 Optical, Bluetooth, Chromecast, AirPlay 2, Alexa MRM, USB

Parametry sieci bezprzewodowej

Wersja Bluetooth: 4.2

Profil Bluetooth: A2DP V1.2, AVRCP V1.5

Sieć Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz/5 GHz)

 

Parametry audio:

Obsługiwany format pliku: Dolby Atmos, PCM

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 709,0 x 60,5 x 100,5 mm

Masa: 2.8kg

 

Sugerowana cena detaliczna: 1799 zł