JBL Bar 2.0 MK2 i JBL Bar 2.1 MK2
JBL Bar 2.0 MK2 i JBL Bar 2.1 MK2
NOWOŚCI
14.10.2022

Potężne brzmienie, głęboki bas i wyjątkowy design. Nowe soundbary JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 i JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 zachwycają i odmienią każdy salon.

 

JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 to potężne brzmienie, kompaktowa konstrukcja i wyjątkowy design! Nowy wymiar immersji w trakcie oglądania filmów, wydarzeń sportowych czy koncertów. Ten prosty w obsłudze soundbar łączy się z telewizorem kablem HDMI lub optycznym i od razu pozwala w pełni korzystać z profesjonalnego dźwięku JBL. Wbudowana funkcja Bluetooth ułatwia strumieniowanie muzyki ze smartfona lub tabletu. Dolby Digital, JBL Surround Sound oraz tryb inteligentnego dźwięku zapewniają niezwykłe audio w każdym czasie, niezależnie od wybranej zawartości multimedialnej. Wystarczy podłączyć soundbar, włączyć zasilanie i otoczyć się unikalnym dźwiękiem JBL.

Głęboki bas potęguje wrażenia w czasie trzymającego w napięciu thrillera, czy w trakcie kibicowania ulubionej drużynie. Pozwala również zrelaksować się, słuchając najnowszego albumu. JBL Bar 2.0 All-in-One to naprawdę kompleksowe urządzenie, zapewniające głęboki bas dla filmów i muzyki. A jego brzmienie otacza użytkownika dźwiękiem przestrzennym JBL, natychmiast zwiększając dynamikę filmów, transmisji sportowych czy teledysków.

Przygotuj popcorn. Zintegrowana technologia Dolby Digital zapewnia autentyczne doznania dźwięku kinowego w domu, bez wstawania z sofy. Brak ochoty na film? Żaden problem. Dzięki technologii JBL Bar 2.0 All-in-One można cieszyć się także muzyką bezprzewodową streamowaną przez Bluetooth ze smartfona lub tabletu. Dzięki kompaktowej, niskoprofilowej konstrukcji JBL Bar 2.0 All-in-One z łatwością zmieści się w przed telewizorem.

Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 zamieni dowolny salon w kino lub stadion sportowy! Może sprawiać wrażenie kompaktowego, ale zapewnia 300 Watt niesamowitego dźwięku sygnowanego przez JBL. Z telewizorem łączy się za pomocą jednego kabla optycznego lub HDMI. Podłączenie JBL Surround Sound nie może być już prostsze. Pozwala również przesyłać muzykę z telefonu dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Dolby Digital i JBL Surround Sound wniosą do każdego domu prawdziwie kinowe wrażenia, sprawiając, że wszystko, co się ogląda lub słucha, staje się bardziej epickie, porywające i mocniejsze. Oglądane filmy i słuchana muzyka jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze! System JBL Surround Sound otacza dźwiękiem i natychmiast ożywia domową rozrywkę.

Po co tylko słuchać basu, skoro można go poczuć? Bezprzewodowy subwoofer 6,5′′ zapewnia głęboki, porywający dźwięk. Dzięki tym rozwiązaniom można wybrać się do kina, siedząc na własnej kanapie. Wystarczy przygotować popcorn, a wbudowany system Dolby Digital zapewni autentyczne wrażenia. A kiedy nie ma się ochoty na film, JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 pozwala cieszyć się bezprzewodową transmisją strumieniową muzyki przez Bluetooth z telefonu lub tabletu.

 

Sugerowane ceny detaliczne:

JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 => 939 zł

JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 => 1799 zł