IFA 2016
IFA 2016
NOWOŚCI
29.08.2016

Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej (Internationale Funkausstellung, w skrócie IFA 2016) odbywa się co roku na początku września w Berlinie. W tym roku będzie to tydzień od 2 do 7 września 2016.

 

IFA 2016 to prawdziwe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych tematyką nowych technologii. Również koncern Harman, jak co roku, przygotowuje własne stoisko z nowościami w dziedzinie audio. Dostępne ono będzie przez cały czas trwania targów w jakże charakterystycznym miejscu – przy wieży radiowej.

Spośród produktów marek należących do koncernu Harman zaprezentowane zostaną między innymi te, które znalazły się w gronie zwycięzców tegorocznych nagród EISA 2016-2017. Są to: słuchawki high-end AKG N90Q, słuchawki bezprzewodowe JBL Reflect Mini BT oraz głośnik Bluetooth JBL Charge 3.

IFA to najbardziej prestiżowa, targowo-wystawiennicza impreza elektroniki użytkowej w Europie. Zapoczątkowana w 1924 roku, do niedawna odbywała się co 2 lata lub rzadziej. Ostatnio jednak każdego roku gromadzi tłumy zwiedzających. Tematyka wystawy obejmuje: telewizory, Blu-Ray, kino domowe, nagrywarki, wyświetlacze, sprzęt audio, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, tablety, smartfony, fotografię cyfrową, telekomunikację, kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywkę i media informacyjne, gry, duży i mały sprzęt AGD, elektryczne systemy ogrzewania, działy poświęcone elektronicznym czytnikom książek oraz urządzeniom Apple.

W zeszłym roku IFA 2015 zgromadziła 1645 wystawców, a obejrzało ją ponad 245 tys. osób. Ponadto na wystawie pojawiło się 6000 dziennikarzy z 70 państw, którzy relacjonowali wydarzenie. Liczby te obrazują jak wielką renomą i zainteresowaniem cieszą się berlińskie targi.

Jeśli nowe technologie są Twoim hobby, to koniecznie powinieneś pojawić się na Terenach Wystawowych Messe Berlin, Messedamm 22, D-14055 Berlin. Targi są otwarte w godzinach 10-18.