Harman Kardon Traveler
Harman Kardon Traveler
NOWOŚCI
19.06.2017

Harman Kardon Traveler to kompaktowy i perfekcyjnie wykonany głośnik przenośny, najlepszy towarzysz podróży! Doskonale łączy w sobie funkcjonalność, piękny wygląd i wspaniałe brzmienie. A w kryzysowych sytuacjach może posłużyć również jako powerbank dla innych urządzeń przenośnych.

 

Harman Kardon Traveler to najwyższej klasy głośnik przenośny – doskonały towarzysz podróży. W każdym calu profesjonalny i zaprojektowany z myślą o tym, by zmieścić go w każdym bagażu. Wyposażono go w technologię Bluetooth, system konferencyjny z dwoma mikrofonami oraz technologią tłumienia hałasów, a także funkcję powerbanku, która pozwala na ładowanie innych urządzeń przenośnych w czasie podróży. Perfekcyjnie wykonany z najwyższej jakości materiałów charakteryzuje się smukłym wyglądem, jednobryłowym aluminiowym designem oraz dbałością o każdy szczegół. Osadzenie wszystkich funkcjonalności w smukłej formie sprawia, że głośnik staje się zawsze dostępnym i niezbędnym towarzystwem. W zestawie znajduje się również futerał ułatwiający transport głośnika, kiedy akurat nie jest używany.

Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth pozwala z łatwością łączyć ulubione źródła dźwięku i cieszyć się profesjonalnie zaprojektowanym brzmieniem stereo. Dwa mikrofony konferencyjne zapewniają możliwość odbierania i prowadzenia krystalicznie czystych rozmów telefonicznych za dotknięciem jednego przycisku. Wszystko dzięki najwyższej klasy wbudowanej funkcji tłumienia hałasów i echa.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy 2500 mAH umożliwia do 10 godzin odtwarzania dźwięku, a także ładowanie innych urządzań przenośnych poprzez USB. Piękny, jednobryłowy, aluminiowy design z akcentami ze skóry oraz szlifowanymi diamentowo krawędziami sprawia, że głośnik jest elegancki i wytrzymały – idealny do podróży. Kompaktowy i smukły w swej formie Harman Kardon Traveler oferuje swoje ekskluzywne towarzystwo gdziekolwiek go zabierzesz.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 2 x 36 mm

Moc znamionowa: 2 x 5 W

Pasmo przenoszenia: 180-20 kHz

Stosunek sygnału do szumów: 80 dB

Typ akumulatora: litowo-jonowo-polimerowy (3.7 V, 2500 mAh)

Typ Micro USB: 5 V, 1.0 A

Typ USB: 5 V, 1.0 A

Łączność i wejścia: Bluetooth, AUX-in

Czas pracy: do 10 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

Czas ładowania akumulatora: 3 do 5 godzin (w zależności od natężenia prądu)

Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.): 160 mm x 27,5 mm x 67 mm

Waga: 300 g

Wersja Bluetooth: 4.2

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz ~ 2,480 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: 0 ~ 4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, 8 DPSK, π/4 DQPSK

Cena: 719 zł