Harman Kardon Onyx Studio 4
Harman Kardon Onyx Studio 4
NOWOŚCI
15.12.2017

Harman Kardon Onyx Studio 4 to bezprzewodowy głośnik przenośny o eleganckiej konstrukcji, oferujący wiele funkcji i nadzwyczajną jakość dźwięku!

 

Harman Kardon Onyx Studio 4 to głośnik, który gwarantuje wyjątkową równowagę między wspaniałą jakością dźwięku, a stylowym designem i wykończeniem z najwyższej jakości materiałów. To brzmienie doskonale wypełniające pomieszczenie. Do Onyxa Studio 4 urządzenia źródłowe podłączyć można bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth albo przewodowo za pomocą wejścia AUX, a głośnik zapewnia do 8 godzin odtwarzania muzyki. Dzięki funkcji Harman Kardon Connect+ głośnik umożliwia połączenie ponad 100 głośników wyposażonych w tę samą funkcję — a wszystko to jednym dotknięciem przycisku. Takie rozwiązanie pozwala wzmocnić doznania płynące z odtwarzania muzyki. Ciekawostką jest, że Harman Kardon Connect+ współpracuje z funkcjonalnością JBL Connect+. Dopełnieniem oferowanych przez głośnik Onyx Studio 4 funkcji jest wbudowany mikrofon wyposażony w technologię tłumienia zakłóceń i echa VoiceLogic, która zapewnia krystalicznie czyste połączenia głosowe.

Urządzenie pozwala na bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki w technologii Bluetooth. W tym samym czasie można z głośnikiem połączyć do 2 urządzeń źródłowych i odtwarzać muzykę na przemian. Jednym kliknięciem przycisku możliwy jest również dostęp do Siri lub Google Now z poziomu głośnika. Funkcję tę można łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji Harman Kardon Connect.

Zwieńczeniem całości jest doskonałej jakości tkanina wykończeniowa, która w połączeniu ze stylowym wzornictwem będzie uzupełnieniem każdego wnętrza. Głośnik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i niebieskiej, a kupić go można w sklepach sieci Media Markt, Saturn, Media Expert, iSpot oraz Cortland. To świetny wybór dla tych, którzy kładą tak samo duży nacisk na wrażenia estetyczne co akustyczne!

 

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.2

Obsługiwane profile: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.6

Przetworniki:

2 x 75 mm głośnik niskotonowy

2 x 20 mm głośnik wysokotonowy

Moc znamionowa:

4 x 15 W (tryb zasilania sieciowego);

4 x 7,5 W (tryb akumulatora)

Pasmo przenoszenia: 50 Hz–20 kHz (-6 dB)

Stosunek sygnału do szumu: 80 dB (ważony charakterystyką A)

Zasilacz: 19 V/2 A

Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy 3,7 V/3000 mAh

Czas ładowania akumulatora: 5 godzin

Czas odtwarzania muzyki: do 8 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju plików)

Moc nadajnika Bluetooth: 0–9 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402 MHz–2480 MHz

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Masa: 2061 g

Sugerowana cena detaliczna: 999 zł