Harman Kardon Onyx Mini
NOWOŚCI
Harman Kardon Onyx Mini łączy w sobie najwyższej jakości brzmienie oraz rozpoznawalny, nowoczesny design. 
 
Harman Kardon Onyx Mini to wyrafinowany bezprzewodowy głośnik Bluetooth zaprojektowany dla tych miłośników muzyki, którzy wymagają od głośnika pięknego wyglądu oraz mocnego brzmienia. 
Harman Kardon Onyx Mini to w pełni funkcjonalny głośnik bezprzewodowy wykonany z najwyższej jakości materiałów premium, o charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniu i wyglądzie Harman Kardon. Jego kompaktowa forma i potężne brzmienie sprawiają, że staje się idealnym towarzyszem zarówno w domu, jak i w podróży. Z Onyxem Mini fani muzyki mogą łączyć się bezprzewodowo z innym głośnikiem wyposażonym w technologię Harman Kardon Dual Sound (np. Harman Kardon Go+Play, Harman Kardon Onyx Studio 3 czy inny Harman Kardon Onyx Mini) i uzyskać tym samym zmultiplikowane brzmienie. Ponadto do Onyxa Mini podłączyć można aż trzy różne urządzenia będące źródłem dźwięku, a jego wbudowany akumulator gwarantuje do 10 godzin pracy. Dodatkowo głośnik wyposażono we wbudowany mikrofon oraz technologię tłumienia echa i zakłóceń. Jest on zatem idealnym towarzyszem smartfona i umożliwia komfortowe prowadzenie połączeń konferencyjnych.
– Harman Kardon to marka, która zobowiązuje, a produkty przez nią firmowane są eleganckie, doskonale brzmią, a doświadczenia odsłuchu, które dostarczają, są po prostu perfekcyjne – mówi Andy Tsui, Head of Portables for HARMAN. – Bardzo cieszymy się, że na rynku właśnie pojawił się nowy głośnik Harman Kardon Onyx Mini. To idealne uzupełnienie każdego wnętrza nowoczesnego domu z dodatkowymi atutami w postaci przenośnej formy oraz nowoczesnego stylu – kontynuuje. 
 
Specyfikacja techniczna:
Wersja Bluetooth: 4.1
Obsługiwane profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6
Przetwornik: 2 x 45 mm
Moc: 2 x 8 W
Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB (ważony charakterystyką A)
Zasilacz: 5 V 2,3 A
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 3000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 3 godziny
Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)
Moc nadajnika Bluetooth: 0–9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402 MHz – 2480 MHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, µ/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 145 x 158 x 95 mm
Masa: 587 g
Cena: 769 zł