Harman Kardon Luna
Harman Kardon Luna
NOWOŚCI
04.10.2023

Harman Kardon Luna pracuje do 12 godzin, a dynamiczny dźwięk może towarzyszyć użytkownikowi wszędzie. Kompaktowy głośnik Bluetooth zapewnia najwyższej jakości dźwięk i mocny bas. Miękka tkanina maskownicy i wysokiej jakości detale z anodyzowanego aluminium zapewniają elegancką sylwetkę urządzenia, która doskonale pasuje do dłoni. W ten sposób głośnik można wygodnie przenosić zaparzając poranną herbatę w kuchni, a następnie zabierając go do domowego biura. Po pracy z kolei, w jego towarzystwie, można relaksować się na kanapie z ulubionym podcastem. Dzięki wodoodporności i pyłoszczelności klasy IP67 oraz 12-godzinnej żywotności wbudowanego akumulatora Harman Kardon Luna sprawdzi się podczas długich imprez w ogrodzie i domu. Można również bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki Harman Kardon Luna, aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk stereo, który uwypukla detale i tworzy znacznie szerszą scenę dźwiękową.

Wyjątkowy dźwięk Harman Kardon pozwala usłyszeć każdy szczegół ulubionej muzyki, dzięki zrównoważonemu, wysokiej jakości dźwiękowi z zaawansowanych przetworników 2-drożnego systemu Harman Kardon Luna. Kultowy dźwięk Harman Kardon sprawi, że ulubione piosenki zabrzmią zupełnie jak nowe.

Stylowy wygląd i wysokiej jakości design widoczne w smukłej, minimalistycznej sylwetce Harman Kardon Luna uszlachetni wygląd każdego otoczenia. Elegancka, ergonomiczna konstrukcja, obicie z tkaniny i górny panel z anodyzowanego aluminium doskonale pasują do każdej aranżacji wnętrza.

Wbudowany akumulator to nawet 12-godzin pracy. Harman Kardon Luna to idealny towarzysz do obsługi osobistej ścieżki dźwiękowej. Aby przerwać odtwarzanie, potrzeba czegoś więcej niż przypadkowego zanurzenia w basenie lub nagłej burzy. Klasa pyłoszczelności i wodoszczelności IP67 oznacza, że głośnik ten jest nie tylko elegancki, ale także wyjątkowo wytrzymały.

W dzisiejszym świecie muzyka musi być dostępna. Harman Kardon Luna obsługuje bezprzewodowe parowanie z 2 urządzeniami mobilnymi jednocześnie, dzięki czemu można odtwarzać muzykę przyjaciół i rodziny, tworząc nowe wspomnienia na tle doskonałej jakości dźwięku.

Tkanina maskownicy Harman Kardon Luna jest wykonana w 100% z przędzy poliestrowej pochodzącej z recyklingu, a rama w 85% z plastiku pochodzącym z recyklingu. Również wykorzystane aluminium w 50% pochodzi z odzysku. Produkt zapakowany w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.Specyfikacja techniczna
Przetworniki niskotonowy 48 × 90 mm, wysokotonowy 20 mm
Znamionowa moc wyjściowa 1 × 25 W RMS + 1 × 15 W RMS
Pasmo przenoszenia 60 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu > 80 dB
Rodzaj akumulatora litowo-polimerowy 17,28 Wh (odpowiednik 3,6 V / 4800 mAh)
Czas ładowania akumulatora 2,5 godz. (5 V / 3 A)
Czas odtwarzania muzyki do 12 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)
Port USB USB-C (odtwarzanie przez złącze USB jest dostępne w wersji amerykańskiej; w przypadku innych wersji złącze USB jest przeznaczone wyłącznie do użytku serwisowego)
Typ kabla Kabel do ładowania USB C
Długość kabla 1,2 m
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Wersja Bluetooth® 5.3
Profil Bluetooth® A2DP 1.3, AVRCP 1.6
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth® 2400–2483,5 MHz
Moc nadajnika Bluetooth® ≤ 15 dBm (EIRP)
Modulacja nadajnika Bluetooth® GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary produktu (szer. × wys. × gł.) 210 × 78 × 80 mm
Waga produktu 0,71 kg
Wymiary opakowania (szer. × wys. × gł.) 240 × 115 × 100 mm
Waga opakowania 1,13 kg
Sugerowana cena detaliczna brutto 799 zł