Harman Kardon Go+Play 3
Harman Kardon Go+Play 3
NOWOŚCI
02.11.2023

Harman Kardon Go+Play 3 to nowy przenośny głośnik Bluetooth w niezwykle szykownym designie.

 

Elegancka konstrukcja i wyjątkowy dźwięk nowego głośnika Harman Kardon Go+Play 3 mogą towarzyszyć użytkownikowi zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki wyrafinowanej sylwetce, solidnemu, wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi i panelowi dotykowemu ze szkła hartowanego, Harman Kardon Go+Play 3 wygląda pięknie i brzmi jeszcze lepiej. Jego wysoka moc wyjściowa i krystalicznie czysty 3-drożny dźwięk stereo zachwycą miłośników najlepszego brzmienia. Dodatkowym atutem jest automatyczna kalibracja, która dostraja brzmienie do nowego otoczenia, dzięki czemu muzyka zawsze brzmi najlepiej. Wbudowany akumulator zapewnia nawet 8 godzin pracy. Poręczny port ładowania USB-C sprawi, że telefon nie rozładuje się, gdy użytkownik będzie w stanie wysokiego skupienia przy muzyce. Natomiast dzięki wbudowanym dwóm mikrofonom jego głos będzie wyraźnie słyszalny, nawet jeśli podczas następnej telekonferencji usiądzie po drugiej stronie stołu. A jeśli potrzeba czegoś więcej, to bez problemu można połączyć bezprzewodowo dwa urządzenia Go+Play 3 na swojej kolejnej imprezie. Harman Kardon Go+Play 3 to głośnik, który zawsze można mieć ze sobą.

Trójdrożna konstrukcja głośnika Harman Kardon Go+Play 3 zapewnia szczegółową, klarowną scenę dźwiękową stereo. Jego pięciocalowy subwoofer skierowany w dół zapewnia piorunujące, precyzyjne brzmienie niskich tonów. Dwa głośniki wysokotonowe i dwa średniotonowe zapewniają nieskazitelną reprodukcję głosu i instrumentów, a dodatkowy pasywny radiator montowany z przodu jeszcze mocniej podkreśla brzmienie. Charakterystyczny, efektowny design wykonany z materiałów najwyższej jakości to dobrze znany kształt, lecz model najnowsze generacji jest wyposażony w responsywny i w pełni intuicyjny szklany panel dotykowy. Tkanina maskownicy subtelnie przyciąga wzrok, a elegancki, a zarazem wytrzymały aluminiowy uchwyt jest ergonomicznie zaprojektowany, aby ułatwić przenoszenie.

Głośnik Harman Kardon Go+Play 3 bezproblemowo współpracuje nawet z dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie. Można wspólnie słuchać wielu list odtwarzania z ulepszonym, dynamicznym brzmieniem.

Możliwość ładowania przez port USB-C sprawia, że nie trzeba martwić się, że urządzenie mobilne się rozładuje podczas słuchania ulubionego audiobooka. Z portem USB-C do ładowania nic nie zaskoczy użytkownika.

Po każdym włączeniu głośnik Harman Kardon Go + Play 3 automatycznie kalibruje się do nowego otoczenia, zapewniając najlepszy dźwięk niezależnie od miejsca ustawienia.

Dwa wbudowane mikrofony dalekiego zasięgu wyraźnie rejestrują głos z daleka, dzięki czemu słowa w czasie rozmowy telefonicznej będą brzmiały krystalicznie czysto, nawet jeśli stoi się w większej odległości.

Tkanina maskownicy głośnika Harman Kardon Go+Play 3 jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Głośnik posiada uchwyt z odlewanego aluminium pochodzącego w 90% z recyklingu, natomiast tworzywo sztuczne wewnętrznej i dolnej obudowy pochodzi w 85% z recyklingu. Produkt zapakowany jest w papier z certyfikatem FSC z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

 

Specyfikacja techniczna
Ogólne dane techniczne
Przetworniki 70 mm x 2 szt. (głośnik średniotonowy), 20 mm x 2 szt. (przetwornik wysokotonowy), 130 mm x 1 szt. (subwoofer)
Moc wyjściowa 160 W RMS
Pasmo przenoszenia 43 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu 80 dB
Akumulator Akumulator 25,92 Wh
Czas ładowania baterii 3 godziny
Czas odtwarzania muzyki do 8 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)
Zasilanie 100 – 240 V ~ 50/60 Hz
Specyfikacja USB (Odtwarzanie audio dotyczy tylko wersji na rynku USA. W przypadku innych wersji port USB służy tylko do serwisowania urządzenia.)
Port USB Typ C
Parametry portu USB 5 V / 2 A (maks.)
Dane dotyczące łączności bezprzewodowej
Wersja Bluetooth 5.2
Wsparcie A2DP 1.3, AVRCP 1.6
Moc nadajnika Bluetooth ≤10 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2,400 – 2,4835 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 439 x 240 x 192 mm (17,3" x 9,5" x 7,6")
Waga 4,7 kg
Sugerowana cena detaliczna brutto 1549 zł