Harman Kardon Fly ANC
NOWOŚCI

Harman Kardon Fly ANC to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe z funkcją aktywnego tłumienia zakłóceń. Produkt premium pod każdym względem, który jest już dostępny na polskim rynku.

 

Harman Kardon Fly ANC to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe z funkcją aktywnego tłumienia zakłóceń. Pozwalają całkowicie zanurzyć się w luksusowym dźwięku — bez zakłóceń z zewnątrz. Zaawansowana technologia aktywnego tłumienia zakłóceń słuchawek FLY ANC firmy Harman Kardon pozwala na całkowite zanurzenie się w muzyce. Te precyzyjnie, pięknie zaprojektowane słuchawki wokółuszne zapewniają do 20 godzin niezakłóconego odsłuchu lub do 30 godzin słuchania muzyki bez tłumienia zakłóceń. Ograniczają do minimum przerwy w słuchaniu muzyki i pozwalają przełączać się płynnie między urządzeniami, dzięki połączeniu wielopunktowemu. Umożliwiają też korzystanie z najnowszych technologii Google Assistant i Amazon Alexa oraz personalizację swoich wrażeń z odsłuchu w aplikacji Harman Kardon Headphones, aby cieszyć się luksusowym brzmieniem.

Zoptymalizowane z myślą o podróży słuchawki Fly ANC firmy Harman Kardon z przetwornikami 40 mm zapewniają najwyższej jakości dźwięk, gdy jest się w ruchu. Można cieszyć się piękną muzyką bez względu na to, co przyniesie dzień. Stworzone z wyszukanych materiałów słuchawki Fly ANC firmy Harman Kardon utulą uszy użytkownika, a ich wyrafinowane wykonanie przejawia się m.in. skórzanym pałąkiem oraz aluminiowymi elementami obudowy. To pozwala docenić ich styl, komfort i trwałość. Zostały zintegrowane z usługą Google Assistant oraz Amazon Alexa i dzięki prostemu dotknięciu słuchawki asystent głosowy zostaje aktywowany i ustawiony według preferencji użytkownika. Można w ten sposób uzyskiwać odpowiedzi, odtwarzać muzykę i radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego, korzystając z samego głosu. Można też odciąć się od wszystkiego, co mogłoby stanąć na drodze do radości z muzyki. Zaawansowana technologia tłumienia hałasu w słuchawkach Fly ANC firmy Harman Kardon sprawia, że słyszy się więcej tego, co chce się usłyszeć. Dzięki 20-godzinnej żywotności akumulatora i funkcji szybkiego ładowania – 15 minut ładowania wystarcza na 2,5 godziny odsłuchu – słuchawki FLY ANC firmy Harman Kardon zapewniają większą ciągłość wrażeń audio. Połączenie wielopunktowe słuchawek Fly ANC firmy Harman Kardon pozwala przełączać się płynnie między urządzeniami. Szybko można przełączyć się z filmu na połączenie głosowe i z powrotem.

Przydatną funkcją jest możliwość korzystania ze słuchawek Fly ANC w trybie pasywnym, dzięki odłączanemu przewodowi audio. Dzięki temu można słuchać muzyki bez włączonej funkcji tłumienia hałasu. Korzystając z tego samego przewodu jako adaptera w podróży, można cieszyć się filmami lub inną zawartością w spersonalizowanej, luksusowej jakości dźwięku.

Słuchawki Fly ANC firmy Harman Kardon to doskonały towarzysz w podróży dla aktywnych profesjonalistów, którzy cenią sobie wyjątkową jakość dźwięku. Dołączony utwardzony pokrowiec zapewni słuchawkom bezpieczeństwo w każdej podróży. Dodatkowo z aplikacją Harman Kardon Headphones można poprawić własne doświadczenia z odsłuchu. W ten sposób uzyskuje się spersonalizowany dźwięk z różnymi ustawieniami korektora dostosowanymi do własnych preferencji i wybieranym asystentem głosowym – Google Assistant lub Amazon Alexa.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: 40 mm

Pasmo przenoszenia (bezprzewodowo): 16 Hz – 22 kHz

Pasmo przenoszenia (Aux-in): 16 Hz – 22 kHz

Czułość: 100 dB SPL @ 1 kHz / 1 mW

Maksymalna moc wejścia: 30 mW

Czułość mikrofonu: -21 dBV @ 1 kHz / Pa

Impedancja: 32 Ω

Moc transmitera Bluetooth: < 8 dbm

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8 DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.480 GHz

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6

Wersja Bluetooth: 4.2

Typ akumulatora: Akumulator litowo-polimerowy (3.7 V / 700 mAh)

Dostarczana moc: 5V 1A

Czas ładowania: < 2 godzin

Czas odtwarzania muzyki z włączonymi BT i ANC: 20 godzin

Czas odtwarzania muzyki z włączonym BT i wyłączonym ANC: 30 godzin

Waga produktu netto: 281 g (same słuchawki, bez przewodu)

Sugerowana cena detaliczna: 1049 zł