AKG N5005
AKG N5005
NOWOŚCI
16.03.2018

W tym roku na wystawie CES 2018 w Las Vegas zaprezentowane zostały referencyjne słuchawki dokanałowe AKG N5005, które umożliwiają personalizację brzmienia, a w zestawie zawierają 4 wymienne filtry.

 

AKG N5005 to słuchawki precyzyjnie wykonane z najwyższej jakości czarnej lśniącej ceramiki. Dostarczają czystą i szczegółową reprodukcję dźwięku studyjnego bez zniekształceń i strat. Dzięki pionierskiemu połączeniu przetwornika dynamicznego i poczwórnego zbalansowanego przetwornika armaturowego w każdej słuchawce, AKG zapewnia doskonale wyważone brzmienie oraz jakość dźwięku studyjnego, która była zamysłem muzyków i inżynierów. Dodatkowo cztery wymienne filtry umożliwiają jedyną w swoim rodzaju możliwości dostrajania dźwięku i personalizację odsłuchu poprzez dodanie basu, brzmienia średniotonowego, wysoko-średniotonowego lub wysokich tonów. AKG N5005 to słuchawki Hi-Res wyposażone w pięć przetworników o hybrydowej konstrukcji co oznacza dokładną reprodukcję średnich tonów, krystalicznie czyste wysokie tony i ciepły bas.

Dzięki odłączanemu przewodowi, z tradycyjnych słuchawek przewodowych, słuchawki AKG N5005 mogą zmienić się w słuchawki Bluetooth® 4.1 zapewniające do 8 godzin pracy. Trójprzyciskowy uniwersalny pilot z mikrofonem pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Słuchawki wykonane są z najlepszych materiałów i wyposażone w silikonowe wkładki w czterech rozmiarach oraz wkładki typu spinfit w trzech rozmiarach (S, M, L). Pozwala to na ich doskonałe dopasowanie i maksymalny komfort użytkowania. W zestawie znajduje się również futerał do łatwego i bezpiecznego transportu słuchawek.

Słuchawki wkrótce pojawią się w Polsce.

 

Specyfikacja techniczna:

Technologia hybrydowa: zbalansowany poczwórny przetwornik armaturowy + przetwornik dynamiczny

Rozmiar przetworników: 9.2 mm + cztery zbalansowane przetworniki armaturowe

Dynamiczne pasmo przenoszenia: 10 – 40 kHz

Czułość: 116 dB SPL/ V@1kHz

Impedancja: 18 ohm

Transmiter mocy Bluetooth®: 0 – 4 dbm

Transmiter modulacji Bluetooth®: GFSK, ­/4 DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth®: 2.402 - 2.480 GHz

Profile Bluetooth®: A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2

Wersja Bluetooth®: V4.1

Typ akumulatora: Litowo-jonowy

Akumulator: 120 mA/3.7V

Czas ładowania: < 2 hours

Czas odtwarzania muzyki z włączonym Bluetooth®: 8 godzin

Czas rozmów z włączonym Bluetooth®: 8 godzin

Waga: 11.4 g

Sugerowana cena detaliczna [EURO]: €999