AKG N40
AKG N40
NOWOŚCI
26.10.2016

AKG N40 to referencyjne słuchawki dokanałowe z pałąkiem za ucho wykonane z najwyższej jakości materiałów. Umożliwiają odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości i prezentują się pięknie.

 

AKG N40 dostarczają najwyższej jakości wrażenia odsłuchu audio. Słyszalny jest każdy detal ścieżki dźwiękowej - od czystych wysokich tonów, po głęboki bas. Zupełnie tak, jak słyszał ją artysta w studiu nagraniowym. AKG N40 to połączenie wysokiej rozdzielczości audio (do 40000Hz) i hybrydowe rozwiązanie akustyczne dynamicznych i armaturowych przetworników. AKG N40 to połączenie kunsztu wykonania z doświadczeniem doskonałego brzmienia.

Słuchawki zostały docenione w dziedzinie Hi-Res Audio® przez Japan Audio Society. Ich znakomite brzmienie audio zostało mocno ulepszone dzięki opatentowanej przez AKG technologii filtrów dźwiękowych. W zestawie znajdują się aż trzy filtry dźwiękowe, które umożliwiają personalizację brzmienia oraz dostosowanie wrażeń odsłuchu do gustu użytkownika. Opcje personalizacji obejmują wzmocnienie basu, tonów średnich lub wysokich w utworze.

AKG N40 to wyrafinowane i komfortowe słuchawki dokanałowe zaprojektowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, w tym stali nierdzewnej oraz miękkich wkładek. Pałąk za ucho dodatkowo gwarantuje maksimum wygody. Ważną funkcjonalnością jest również możliwość wymiany przewodu i wyboru pomiędzy dwoma przewodami znajdującymi się w zestawie – prostym, bez sterowania lub z wbudowanym uniwersalnym sterowaniem, przełączanym pomiędzy kompatybilnością MFI (Apple) lub Android.

– AKG N40 uosabiają legendarne brzmienie AKG i wyrafinowany design, ponadto wyposażone zostały w opatentowaną technologię umożliwiającą personalizację wrażeń odsłuchu – mówi Michael Mauser, prezes, Lifestyle Audio Division w koncernie HARMAN. – Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować użytkownikom to samo brzmienie high-res, które słyszane jest w studiach nagraniowych, prosto z ich urządzenia przenośnego będącego źródłem – kontynuuje.

Warto przypomnieć, że cała seria słuchawek AKG N zaprojektowana została ze szczególną starannością z wykorzystaniem wyszukanych materiałów oraz dopracowanych, zwiększających komfort szczegółów. Każdy model wyposażono w innowacyjne technologie, by uzyskać znakomite doświadczenia odsłuchu oraz użyteczności.

 

Zawartość zestawu:

3 x filtry dźwiękowe

4 pary nakładek w rozmiarach: XS, S, M, L

Adapter samolotowy

Narzędzia do czyszczenia

Przewód prosty bez wbudowanego pilota/mikrofonu

Przewód uniwersalny z wbudowanym pilotem/mikrofonem

Ochronne etui

 

Specyfikacja:

Impedancja: 20 omów

Czułość: 115dB SPL/V @1kHz

Pasmo przenoszenia: 10-40kHz

Maksymalna moc wejścia: 10mW

Waga: 22g

Cena: 1799 zł